Глядзіце перастрэлку ў DM дэрбі

Нягледзячы на ​​дрэнны старт з baklängesmål ў 2:Праз хвіліны магла Holm ўзяць у ОМ пасля перамогі над Kovlands IF з 6-4 пасля пенальці.
Дык гэта наведвальнікі, якія пачалі лепш і і атрымалі дывідэнды наўпрост, але гаспадары ў рэшце рэшт увайшоў у гульню і мог да перапынку час, даслаўшы хуткі Эміль Уэстберг, які лёгка закруглены Kovland брамавай і дражнячы каталі мяч…
Чытайце поўны справаздачу аб вытворчасці ў holmssk.se/alaget.

SE выбыванне і дазвол на сёння Shocker!
Зняты і HD. Якасць Выберыце значок шасцярэнькі.

захавальнік Холма: Роберт Юнсан. Holms sударыў Skyttarbudalen: Janne Sölvestål, Маціяс Энгман, Расмус стафа, Патрык Мэттсон, Джоні Натт. кінааператар: Fredrik.

вынікі *
Holms SK Kovlands IF 6-4, 3-3 на поўны працоўны дзень (1-1).
мала HSK: Эміль Вестберг (Ніклас Уикем), Janne Sölvestål (пакаранне), Ніклас Уикем.
серыя пенальці: Маціяс Энгман, Расмус стафа, Джоні Натт.
малы кіф: Енс Олсон 2, Себасціян Уэстлинг. серыя пенальці: Енс Олсон.
*DM-гульні не ўключаны ў Конкурс Залаты Femman.

Наступны DM-гульня 1/16 фіналу: Холмс SK – Lucksta IF асяроддзя 12/6 РМ 19:00, Holm Vallen.
Наступная гульня ліга: Сунде IF 2 – Holms SK сераду 5/6, Flodberg Cape Sundsbruk.