Холм реши допълнително време в målrika TV игра

Капитанът на отбора Никлас Wikholm е доволен след това и казва, че отборът е в момента прави най-добрия си сезон за десетилетие. - Това означава повече за общността, отколкото за отбора, а самата асоциация, казва Wikholm. репортаж & снимка: Дженифър Engstrom, Сара Carlzén. ST.nu

Телевизионните зрители и публиката са били лекувани с истински målkalas когато Анж АКО посети Холм Vallen в неделя. Цялото девет цели отбелязани в протокола преди реферът взривиха последния съдийски сигнал.

Живей Някога Division 5 matches're inget nytt за всеотдайната HSK поддръжник, но този път в нея участваха Холм Vallen Сундсвал Tidning, които бяха избрали да ни почете с тяхната собствена Livesändning. Преди началото на срещата на вестника посети отбора по време на обучение на по-рано тази седмица и нов ентусиаст интервюирани Холм спортен клуб Питър Lind. След мача е и intervju с капитана на отбора Никлас Wikholm (овена).

Живо Интервю с треньор Майкъл Kotermajer Холм преди мача

Холм е този сезон наредени много странно целевите печалби и много закъснели решения в играта. Последно, когато се срещна Анж АКО далеч от дома на Националния празник, и вона 1-2 не е изключение (управляващ kan ses i repris här). сблъсък в неделя няма да се окаже различно по някакъв начин…

Още в първата минута, разрушена Olle Нордберг офанзивата на наказание и Холм може да отиде напред чрез дузпа. След това Анж се появи силна защита през първата половина и Холм имаше трудности при влизането в опасни ситуации. минути мач 27 не можаха да влязат чрез намаляване на “ihopspark” в наказателното поле, който остави вратар Симон Molin шанс Холм си. Анж отново последвано резултата няколко минути по-късно, след като домакините помия в защита и не успя да изчисти топката. Холм мишена сделка Olle Нордберг признава обаче, точно преди полувремето и мача се чувствах преди втората половина напълно широко отворена.

През втората половина домакините се появи малко геймплей предимство пред съперниците. Разочарованието на Холм играчи, когато гостите влязоха в преднина веднъж или два пъти не могат да бъдат сбъркани… Но Холм успя да събере, вдигане на много заплашителен дълго подаване към Анж-отбранителна, и кукичките разпише. В 87'e минути замени Холм в крадецът на завръщане спиртните опасни точки Йохан Smott и няколко секунди по-късно, Холм спечели пряк свободен удар в средата между центъра на кръга и посочи дузпа. В момента, Йохан “Halling” Халстрьом ще подходи за пряк свободен удар кръг Йохан Smott Анж отбраната и пристанища, като по този начин напълно излишни пред посочено вратар. Halling успеете да намерите на черепа на välvuxne Olle Нордберг, като кимна надолу към краката на сега сам Йохан Smott прави готин изключване и напълно обливане изравнителен топка и преси 4-4 !

минути мач 92 Холм е започнал да се чувства истински аромат на победата… Трябва ли да успее в друг късен мач с награди?? ударите на рефера за Холм от пряк свободен удар високо в офанзива половина на полето до страничната линия. Свободен удар крал Джон “Halling” Халстрьом четки тревата малко хлабав с лявата си ръка, преди той нежно уреждам топката на подстригана морава… Домакините се движи нагоре всички налични персонал за да се произнесе…

Halling се нуждае от кратък подход и отново прави перфектен асансьор с ляво Dojan в наказателното поле, където в крайна сметка намира своя път към краката на Холм защитник Kristan Карлсон – Както и с истински боен дух успява да прокара игра, игра с награди-гол! Ник Borgen “Тя се плъзга в” ехото на Холм Vallen… Със само три мача преди края на сезона, ние все още сме в самото разгара на битката * Medelpad пети клас!

Вижте решаващият 5-4 с гол в добавеното време, по-долу:
(снимка, ST.nu)

*Matfors АКО 2, лежи на второ място в таблицата, не бе в състояние да преминете заради регулации, която казва, че клубът не трябва да има два отбора по-горе Разделение 5.