Holm odlučio na dodatno vrijeme u målrika TV igri

Kapiten tim Niklas Wikholm je nakon toga zadovoljan i kaže da je tim trenutno radi svoj najbolja sezona u posljednjih deset godina. - To znači više za zajednicu nego za tim i sama asocijacija, kaže Wikholm. reportaža & slika: Jennifer Engstrom, sara Carlzén. ST.nu

TV gledatelji i publika bili tretirani na pravi målkalas kada Ange IF posjetio Holm Vallen u nedjelju. Čitav devet golova što je navedeno u zapisniku prije dunuo konačnog zvižduka.

Live Ever Division 5 matches're inget nytt za posvećen HSK navijač, ali ovaj put je prisustvovao Holm Vallen Sundsvall Tidning koji je odlučio da nam čast sa svojim vlastitim Livesändning. Prije utakmice, novine posjetio je tim tokom treninga ranije ove sedmice i ispitanih Holm sportski klub novi entuzijasta Peter Lind. Nakon utakmice je bio i intervju s kapiten Niklas Wikholm (ovna).

Live Intervju sa Holm trener Michael Kotermajer prije utakmice

Holm ove sezone postrojeni mnogi čudno ciljne dobiti i odluke vrlo kasno igre. Zadnje kad se sastao Ange IF daleko od kuće na Dan državnosti, i dobio 1-2 nije bila izuzetak (vladajući kan ses i repris här). Nedjelju sukob ne bi dokazalo da se razlikuju na bilo koji način…

Već u prvoj minuti, srušena Olle Nordberg niz ofanziva kazna i Holm mogao ići u vodstvo preko penala. Ange onda se pojavio jak odbranu u prvom poluvremenu i Holm je bilo teško dobiti u opasnim situacijama. Utakmica minuta 27 nije mogao ući preko smanjenja “ihopspark” u šesnaestercu koji je ostavio Holm novi golman Simon Molin šansa. Ange pratila bodovanja nekoliko minuta kasnije nakon što je domaći tim ponovo aljkav u odbrani i nije uspio očistiti loptu. Holm meta pogodba Olle Nordberg priznaje, međutim, neposredno prije poluvremena i utakmicu osjetio pred drugom poluvremenu potpuno širom otvorena.

U drugom poluvremenu domaća ekipa pokazala se malo gameplay prednost u odnosu na protivnike. Razočaranje crnike igrača kada su posjetitelji otišli u vodstvo jednom ili dva puta ne može biti u zabludi… Ali Holm uspjeli okupiti, dizanje mnoge preteće dugu loptu Ange-defanzivni, i kuke na zapisnik. U 87'e minuta zamijeniti Holm u povratak duhu opasna mjesta, lopov Johan Smott i nekoliko sekundi kasnije, Holm dobili slobodan udarac na pola puta između centra kruga i ukazao kazna. Onog trenutka Johan “Halling” Hallström će se obrate za slobodan udarac krug Johan Smott Ange odbranu i luke, na taj način potpuno suvišan ispred naznačeno golmana. Halling uspjeli pronaći lobanju välvuxne Olle Nordberg, klimajući glavom dole na noge sada neobeleženih Johan Smott čini izvanredan gašenje i potpuno sipanje preko lopte i prese ekvilajzer 4-4 !

Utakmica minuta 92 Holm je počeo da se osjećaju pravi miris pobjede… Hoćemo li uspjeti u drugom krajem utakmica pobjede?? Je proći udarac Holm visoko u ofanzivi polovini terena pored prikrajku. Slobodnog udarca King John “Halling” Hallström četke travi malo labave lijevom rukom prije nego što je nježno tee se loptu na njegovanim travnjakom… Domaća momčad kreće se sve dostupne osoblje za odluku…

Halling pravi kratak pristup i još jednom čini savršen lift sa napustio Dojan u kaznenom prostoru, gdje se na kraju pronalazi svoj put u noge Holm branitelj Kristan Karlsson – Kao i pravi borbeni duh uspio gurnuti igara, dobitnik gola! nick Borgen “Ne isklizne u” odjeci Holm Vallen… Sa samo tri kola prije kraja u sezoni, mi smo još uvijek na samom vrhuncu borbe * Medelpad peti razred!

Pogledajte odlučujući 5-4 gola u nadoknadi vremena ispod: