Holm rozhodla o prodloužení do målrika televizní hře

Kapitán týmu Niklas Wikholm byl spokojen později a říká, že tým je v současné době dělá jeho nejlepší období za posledních deset let. - To znamená, že více pro komunitu než pro tým i samotné sdružení, říká Wikholm. Reportáž & obrázek: Jennifer Engstrom, Sara Carlzén. ST.nu

Televizní diváci a dav byli léčeni na opravdové målkalas když Ange IF navštívil Holm Vallen v neděli. Celý devět gólů uvedeno v zápise před rozhodčí foukal závěrečném hvizdu.

Žít Ever Díl 5 matches're nic nového za obětavou HSK příznivec, ale tentokrát se jí zúčastnilo Holm Vallen Sundsvall Tidning, který zvolil pro nás ctí s jejich vlastní Přímý přenos. Před zápasem, v novinách navštívil tým během tréninku na počátku tohoto týdne a V rozhovoru pro Holm Sportovní klub Nový nadšenec Peter Lind. Po zápase byl také interview s kapitánem družstva Niklas Wikholm (beran).

Živý rozhovor s Holm trenér Michael Kotermajer před zápasem

Holm má v této sezóně postavili mnoho liché cílové zisky a velmi pozdní rozhodnutí herní. Poslední, když se setkal Ange IF daleko od domova na Národní den, a vyhrál 1-2 Nejinak tomu bylo (vládnoucí může být viděn v odvetě zde). Nedělní střet by nebylo prokázáno, že se liší v žádném případě…

Už v první minutě, zničen Olle Nordberg dolů útočné trestu a Holm mohli jít do vedení po trestu. Ange pak ukázal silnou obranu v prvním poločase a Holm měl zabrat dostat do nebezpečných situací. Na zápas minut 27 nemohl vstoupit přes redukční “ihopspark” v pokutovém území, která opustila Holm nový brankář Simon Molin šanci. Ange navázala bodování O několik minut později po domácí tým opět nedbalý v obraně a nestihl míč uklízejí do bezpečí. Holm cílové smlouvat Olle Nordberg uznává však těsně před poločasem a hra se cítil před tím, než druhá polovina úplně dokořán.

Ve druhé polovině domácí tým objevil malou herní výhodu oproti soupeřům. Zklamání Holm hráčů, když návštěvníci šli do vedení jednou nebo dvakrát nemohly být zaměněny… Ale Holm podaří shromáždit, zvedání mnoho hrozivý dlouhou přihrávku Ange-obranný, a háčky na utkání. V 87'e minutě nahradit Holm v comeback duch nebezpečných míst zloděj Johan Smott ao pár vteřin později Holm bude zahrávat volný kop uprostřed mezi středovém kruhu a ukázal trest. Ve chvíli, kdy Johan “Halling” Hallström se přiblíží k volnému kopu kole Johan Smott Ange obrany a porty, tedy zcela nadbytečné vpředu uvedeno brankáře. Halling podaří najít lebku välvuxne Olle Nordberg, kýval se na nohy teď neoznačeném Johan Smott dělá šikovný vypnutí a zcela nalil nad míčem a tlačí ekvalizér 4-4 !

Na zápas minut 92 Holm začal cítit skutečnou vůni vítězství… Měli bychom uspět v další pozdní match-vyhrávat?? Rozhodčí fouká pro volný kop Holm vysoko v útočné polovině hřiště vedle postranní čáry. Volný kop král John “Halling” Hallström kartáče trávu trochu volné levou rukou, než se jemně tee up míč na pěstěné trávníku… Domácí tým se pohybuje nahoru všechny dostupné personálu k rozhodnutí…

Halling trvá krátkou přístup a opět se perfektně výtah s levým Dojan do pokutového území, kde se nakonec najde cestu k nohám Holm obránce Kristan Karlsson – Stejně jako u skutečný bojový duch dokáže posunout, hra-vyhrávat-cíl! Nick Borgen “To vklouzne” ozvěny Holm Vallen… S pouhými třemi hrami zůstaly v sezoně, jsme stále na samém vrcholu bitvy * Medelpad páté třídě!

Viz rozhodující 5-4 gól v nastaveném čase níže:
(obrázek, ST.nu)

*Matfors IF 2, ležící na druhém místě v tabulce, nebyl schopen postoupit kvůli předpisům, které říká, že klub by neměl mít dva týmy nad div 5.