Holm αγόρια έπαιξε μια ισοπαλία και πάλι

Συνεχίζει να πάει βαρύ για Holm σε πλέι-οφ του φθινοπώρου στο div 5. Σήμερα συναντήθηκαν IFK Σούντσβαλ tredjelag για Baldershof και αυτό ακριβώς ατονήσει σε μια ισοπαλία. Αυτό ήταν ένα ματς που έπρεπε να κερδίσει από την άποψη του πώς το παιχνίδι ήταν. Είχαν την εκδήλωση κάτω από σχετικά καλό έλεγχο, αλλά δεν θα μπορούσε να δένουν το. Και πάλι έληξε, ωστόσο, 2-0 ένα μειονέκτημα, πριν θα μπορούσατε να πάρετε κάποια μερίσματα. 1-0 ήρθε με ποινή από το Kristoffer Sahlén καθιζάνει παίκτη IFK. Αυτό συνέβη στην 22:είμαι μέσα. 5 λεπτά αργότερα, ήρθε η ώρα για… Διαβάστε το πλήρες κείμενο της έκθεσης αγώνα των διαδικασιών σε holmssk.se/alaget.

“Niklas Wikholms χατ-τρικ δεν ήταν αρκετό για τη νίκη…”
+
Διαβάστε περισσότερα αποσπάσματα (και “πριν από την ομιλία”) από Lokalfotbollen.nu.
Κριτικές από όλες τις Div-5 αγώνες (ενημερώθηκε αργά / την επόμενη μέρα).

Σκορ HSK: Niklas Wikholm x 3 (γάιδαρος. Karri Ahokas, Emil Westberg, Dennis Fresh).
Ο άνθρωπος του αγώνα *:
Rasmus Staaf.
*Διορίζεται πάντα Holm-έρευνες. Σήμερα respresenterad Rolf Lindahl o Συνεργασία.
+ Spelarnas prestationer i dagens match. Se målskyttar, assister, inhopp etc.
+ Δείτε τα στατιστικά στοιχεία παίκτης αγώνες HSK του, στόχοι, βοηθώ, χάρτη Μ.Μ..

Επόμενος αγώνας: Matfors IF – Holms SK, 16:00 Κυριακή 22/9 Thule Vallen.

[expand title=”Δείτε περισσότερες συνδέσεις – Λογισμικό παιχνιδιού, τραπέζι, skytteliga m.m.swaptitle=Stäng.startwrap=endwrap=“]
+ Δείτε Guldfemman πίνακα για holmssk.se/g5.
.

.
tabell+ τραπέζι, αγώνες, κλπ: Holmbygden.se/τραπέζι.
+ Κορυφαία σκόρερ: Holms SK της εσωτερικής, div. 5 Προκριμ, div. 5 πτώση.
+ Publikliga: div. 5 Προκριμ, div. 5 πτώση.

+ Holmbygden.se/HSK – Διαβάστε περισσότερα για την ένωση Holms Sportklubb.
+ Holmbygden.se/hskkalender – Sync ταιριάζει συνεδρίες / κατάρτισης με το κινητό σας!
+ Holmbygden.se/δείχνει – Αποτελέσματα και πίνακες για όλα τα Medelpad Επιπτώσεων, επίσης άμεση αναφορά ζω από τους Ολυμπιακούς Αγώνες και Superettan (m. Giffarna).

+ Εγγραφή σε αποτελέσματα HSK και ταιριάζει με λεπτομέρειες σχετικά με τα SMS via Holmbygden.se!