Νίκη στο τελευταίο εντός έδρας παιχνίδι για το HSK

Ήταν κερδίσει και τα τρία νέα σημεία για Holm κατά την παραλαβή Fransta την Κυριακή το απόγευμα. Θα μπορούσατε να κερδίσετε με 3-2 μετά από μια πραγματικά groovy εκδήλωση. Να πούμε την αλήθεια, κάλεσε τους λίγους Holm κοινό δεν σε οποιαδήποτε μεγάλη ποδόσφαιρο ψυχαγωγία σε όλα. Όχι, ήταν σαφές ότι ο αγώνας δεν ήταν πάρα πολύ και το παιχνίδι στη συνέχεια έγινε. Το πρώτο ημίχρονο πέρασε σε χαμηλή ταχύτητα όταν η γηπεδούχος ομάδα είχε μεγαλύτερο μέρος του παιχνιδιού και οι πιθανότητες. Μία πλειάδα στοιχείων στο ξυλείας, αλλά υπάρχουν στόχοι. Αλλά στην 28:e λεπτά έτσι θα μπορούσε Janne Sölvestål 1-0 να διαδραματίζουν οι Niklas Wikholm…
Διαβάστε το πλήρες κείμενο της έκθεσης αγώνα των διαδικασιών σε holmssk.se/alaget.

+ Διαβάστε περισσότερα αποσπάσματα (και “πριν από την ομιλία”) από Lokalfotbollen.nu.
Κριτικές από όλες τις Div-5 αγώνες (ενημερώθηκε αργά / την επόμενη μέρα).
.

+ Spelarnas prestationer i dagens match. Se mål, ass., inhopp etc.
+ Δείτε τα στατιστικά στοιχεία παίκτης αγώνες HSK του, στόχοι, βοηθώ, χάρτη Μ.Μ..
+ Δείτε Guldfemman πίνακα για holmssk.se/g5.

Ο άνθρωπος του αγώνα *: Stefan Bjertung.
*Διορίζεται πάντα Holm-έρευνες. Σήμερα respresenterad Kenneth Oberg & χρωστάς Eliasson.

Επόμενος αγώνας: Sidsjö-Bole IF – Holms SK, 14:00 Σάββατο 5/10 Holmvallen.

[expand title=”Δείτε περισσότερες συνδέσεις – Λογισμικό παιχνιδιού, τραπέζι, skytteliga m.m.swaptitle=Stäng.startwrap=endwrap=“]

tabell+ τραπέζι, αγώνες, κλπ: Holmbygden.se/τραπέζι.
+ Κορυφαία σκόρερ: Holms SK της εσωτερικής, div. 5 Προκριμ, div. 5 πτώση.
+ Publikliga: div. 5 Προκριμ, div. 5 πτώση.

+ Holmbygden.se/HSK – Διαβάστε περισσότερα για την ένωση Holms Sportklubb.
+ Holmbygden.se/hskkalender – Sync ταιριάζει συνεδρίες / κατάρτισης με το κινητό σας!
+ Holmbygden.se/δείχνει – Αποτελέσματα και πίνακες για όλα τα Medelpad Επιπτώσεων, επίσης άμεση αναφορά ζω από τους Ολυμπιακούς Αγώνες και Superettan (m. Giffarna).

+ Εγγραφή σε αποτελέσματα HSK και ταιριάζει με λεπτομέρειες σχετικά με τα SMS via Holmbygden.se!