Võit viimases kodus mäng HSK

See oli võita ja kolm uut punkti Holm kui sai Fränsta pühapäeva pärastlõunal. Sa võiksid võita 3-2 pärast tõesti Tore sündmus. Kui aus olla, kutsus paar Holm publik mitte ühtegi suurt jalgpalli meelelahutus üldse. Ei, see oli selge, et mängu ei olnud väga palju ja mängu siis sai. Esimene pool läks aeglasel kiirusel, kus kodumeeskonna poolaega mängu ja võimalusi. Hulk asjade metsamaterjali, kuid mitte eesmärkide. Kuid 28:e minutit nii võiks Janne Sölvestål 1-0 mängida Niklas Wikholm…
Loe kogu mängu aruande menetluses holmssk.se/alaget.

+ Loe edasi kokkuvõtteid (ja “enne kui rääkima hakkad”) alates Lokalfotbollen.nu.
Arvustused kõik Div-5 vastust (ajakohastatud hilja / päeval pärast).