Holm otsustas lisaaega målrika TV mäng

Meeskonna kapten Niklas Wikholm oli rahul hiljem ja ütleb, et meeskond on praegu teeme oma parima hooaja kümne. - See tähendab rohkem kogukonna kui meeskond ja ühingu enda, ütleb Wikholm. reportaaž & pilt: Jennifer Engstrom, Sara Carlzén. ST.nu

Televaatajad ja rahvahulga olid töödeldud tõeline målkalas kui Ange IF külastas Holm Vallen pühapäeval. Kogu üheksa eesmärke märgitud minutit enne Kohtunik puhus lõpuvilet.

Live Ever 5. jagu matches're inget nytt jaoks pühendatud HSK toetaja, kuid seekord see osalesid Holm Vallen Sundsvall Tidning, kes oli valitud au meile oma Livesändning. Enne mängu, ajalehe külastas meeskond treeningu ajal varem sel nädalal ja intervjueeritud Holm spordiklubi uus entusiast Peter Lind. Pärast mängu oli ka intervju koos meeskonna kapten Niklas Wikholm (ramm).

Live Intervjuu Holmi treener Michael Kotermajer enne mängu

Holm on sel hooajal rivistatud palju veider eesmärk kasumit ja väga hilja mänguotsuseid. Viimati, kui täidetud Ange IF kodust eemal National Day, ja võitis 1-2 Erandiks ei olnud ka (valitsev kan ses i repris här). Pühapäeval kokkupõrge ei osutuda eri kuidagi…

Juba väga esimese minuti, lammutati Olle Nordberg alla solvava karistus ja Holm võiks minna juhtima läbi karistuse. Ange siis näitas üles tugev riigikaitse aasta esimesel poolel ja Holm oli raske aeg sattumist ohtlikke olukordi. Kohtumise minutit 27 ei saa siseneda kaudu vähendada “ihopspark” karistusalas, mis jättis Holm uus väravavaht Simon Molin võimalus. Ange jälgitud punktisüsteem paar minutit hiljem pärast kodumeeskonna taas lohakas kaitse- ja ei suutnud palli puhtaks lüüa. Holm eesmärgi soodne Olle Nordberg tunnistab siiski vahetult enne poolaja ja mängu tundnud teisel poolel täiesti pärani.

Aasta teisel poolel kodumeeskonna näitas natuke mängimist eelis vastased. Pettumus Holm mängijad kui külastajad läks juhtima üks või kaks korda ei saa eksida… Aga Holm õnnestub koguda, tõstes palju ähvardav pika palli suunas Ange-kaitsja, ja konksude scoresheet. Aastal 87'e minuti asendada Holm comebackil vaimu ohtlikke kohti varas Johan Smott ja paar sekundit hiljem, Holm karistuslöögi vahepeale kesklinnas ringi ja näitas karistus. Hetk Johan “Halling” Hallströmi läheneb vaba kick vooru Johan Smott Ange kaitse- ja sadamad, seega täiesti ülearune ees märgitud väravavahi. Halling õnnestub leida kolju välvuxne Olle Nordberg, noogutab maha jalad nüüd tähistamata Johan Smott teeb vahva seiskamine ja täiesti valades üle palli ja pressid ekvalaiser 4-4 !

Kohtumise minutit 92 Holm on hakanud tundma tõelist lõhn võidu… Kui meil õnnestub teise hilja mängu võitnud?? Kohtunik puhub eest karistuslöögi Holm kõrge solvava pool väli lisategevus. Free Kick King John “Halling” Hallströmi pintslid muru veidi lahti vasaku käega, enne kui ta õrnalt tee kuni pall hooldatud muru… Kodumeeskonna liiguvad kõik olemasolevad töötajad võtta vastu otsus…

Halling võtab lühike lähenemine ja taas teeb täiuslik Lifti lahkus Dojan karistusalasse, kus ta lõpuks leiab oma tee jalge Holm kaitsja Kristan Karlsson – Nagu tõeline võitlusvaimu õnnestub suruda mängu, mängu võitnud-eesmärgi! Nick Borgen “See libiseb” kajasid Holm Vallen… Vaid kolm mängu jäänud hooajal oleme endiselt väga tipp lahing * Medelpad viienda klassi!

Vaata otsustav 5-4 eesmärk vigastuste aeg alla: