Pobjeda u posljednjoj domaćoj utakmici za HSK

Bilo je pobjeda i nova tri boda za Holm kada dobio Fränsta u nedjelju popodne. Ti bi mogao osvojiti 3-2 nakon stvarno groovy afere. Ako je istina se javi, pozvao je nekoliko Holm publiku nije bilo velike nogometne zabave na sve. Ne, bilo je jasno da se utakmica nije jako puno i igra onda je postao. Prvo poluvrijeme je proteklo u niskim brzinama gdje je domaćina držala u igri i šansama. Veći broj predmeta u drvo, ali ne i ciljevi. No, u 28:e minute pa bi Janne riješiti čelika 1-0 odigrati Niklas Wikholm…

+ Pročitajte više sažetaka (i “Prije razgovor”) od Lokalfotbollen.nu.
Mišljenje iz svih Div-5 utakmice (ažurira kasno / dan poslije).
.

+ Spelarnas prestationer i dagens match. Se mål, ass., upada itd.
+ Pogledajte HSK-a igračka statistika utakmice, ciljevi, pomoći, kort M. M..
+ Pogledajte Guldfemman stol na holmssk.se/G5.

Čovjek utakmice *: Stefan Bjertung.
*Imenovan je uvijek tako Holm ljubitelja. Danas respresenterad Kenneth Öberg & Duguju Eliasson.

Sljedeća utakmica: Sidsjö-Bole AKO – Holms SK, 14:00 subota 5/10 Holm Vallen.

Pogledaj više linkova - igra Softver, Stol, Strijelac M. M..

tabell+ Stol, šibice, itd: Holmbygden.se /Stol.
+ Najbolji strijelci: Holms SK’s interna, div. 5 Prelim, div. 5 pasti.
+ Publikliga: div. 5 Prelim, div. 5 pasti.

+ Holmbygden.se /HSK – Pročitajte više o organizaciji Holms Sportklubb.
+ Holmbygden.se /hskkalender – Sinkronizacija susrete / treninge s vašeg mobitela!
+ Holmbygden.se /serija – Rezultati i tablice za sve Medelpad Impact, također s izravnim izvješćivanjem živjeti od Olimpijskih igara i Superettan (m. Giffarna).

+ Pretplatite se na HŠK rezultate i uskladiti detalje na SMS via Holmbygden.se!