Indals IF – Holms SK. Élő ma este szerda 18,30

Match of the Day Élő! Győződjön meg róla, hogy a legjobb minőségű a fogaskerék a jobb alsó. Amennyiben bármilyen technikai probléma, próbálja helyett HSK csatornájára holmssk.se/youtube.

Ma este 18,30 válik Derby Härevallen Indalban. Matchen sänds live här på Holmbygden.se !

A nyári szünet után Holm jött ki győz a vendégcsapat ellen Viskan és később egy hazai vereség ellen Alno. Holm áll a negyedik helyen az asztalra, és most jutott el a asztali futó Indals IF (f.d. konkursade Granlo BK ). Kemény ellenzék és el ma este – de Holm tábor bizonyult annak jó oldala az edzések során az utóbbi időben nagyon erős és nagy támogatást. A régi HSK rókák Patrik Mattsson és Krister Lindberg, ami szintén hozzájárult a kilátást, és Alno, tette a visszatérés után néhány év szünetet. Kim határozott ékezeteket nyitott tér és Mattsson nehéz rajtaütés várjuk erősítést a csapat! Ma este minden megtörténhet!

Holms SK jön Härevallen a következő csapat: 30.Andreas Kotermajer 2.Kristian Karlsson 4.Krister Lind 5.Johan Hallström 6.Oscar Pq Palmqvist 7.Patrik Mattsson 8.Yonas Khlwelki Ye 9.Olle Nordberg 10.Niklas Wikholm 11.Gebremeskel Elias 12.Kenneth Lindberg 14.Eskil Nordberg15.Linus Frisk 16.Robin Holmlund 18.Daniel Selin 19.Peter Lind 20.Marcus Smedman 21.Claudio Moraga.

Következő mérkőzés: Holms SK – Matfors HA 2. vasárnap 26 Augusztus. 14:00 Holm Vallen

felállás, mérkőzés bejelentések és eredmények, a szöveg minden egyes mérkőzés, ingyen van!