Holm döntött extra időt målrika TV játék

A csapatkapitány Niklas Wikholm elégedett volt utána, és azt mondja, hogy a csapat jelenleg csinál ő a legjobb szezonban egy évtizede. - Ez azt jelenti, inkább a közösség, mint a csapat és maga a szövetség, mondja Wikholm. Riport & kép: Jennifer Engstrom, Sara Carlzén. ST.nu

Tévénézők és a tömeg kezeltek egy igazi målkalas amikor Ange IF látogatott Holm Vallen vasárnap. Az egész kilenc gól azt a percet, mielőtt a játékvezető fújta a végső sípszó.

Élő valaha Division 5 matches're inget nytt az elhivatott támogatója HSK, de ez alkalommal vett részt Holm Vallen Sundsvall Tidning aki úgy döntött, hogy megtisztelnek bennünket saját Livesändning. Mielőtt a játék, az újság járt a csapat edzés során a hét elején, és megkérdezett Holm sportegyesület új rajongó Peter Lind. A meccs után is volt intervju A csapatkapitány Niklas Wikholm (a ram).

Élő interjú Holm tréner Michael Kotermajer mielőtt a játék

Holm ebben a szezonban sorakoznak sok furcsa cél a nyereség és nagyon későn játék döntések. Utoljára, amikor találkozott Ange IF otthonától távol a nemzeti ünnep, és nyert 1-2 sem volt kivétel (uralkodó kan ses i repris här). A vasárnapi összecsapás nem bizonyítják, hogy a különböző semmilyen módon…

Már az első perctől, bontott Olle Nordberg le a támadó büntetést, és Holm is bemegy a vezetést a büntetést. Ange majd felbukkant egy erős védelmi első felében, és Holm nehéz volt bekerülni a veszélyes helyzeteket. A mérkőzés perc 27 nem léphetett át redukáló “ihopspark” a büntetés terén, hogy elhagyta Holm új kapus Simon Molin esély. Ange követte nyomon a pontozási néhány perccel később, miután a hazai csapat ismét hanyag védelmében, és nem sikerült tisztázni a labdát. Holm cél alku Olle Nordberg ugyanakkor elismeri előtt félidőben, és a játék úgy érezte, mielőtt a második felében teljesen nyitott.

A második félidőben a hazai csapat mutatott fel egy kis gameplay előnyt ellenfelek. A csalódás Holm játékosok, amikor a vendégek bement a vezetést egyszer vagy kétszer nem lehet összetéveszteni… De Holm sikerül összegyűjteni, emelés sok fenyegető hosszú labda felé Ange-védelmi, és a kampókat a scoresheet. A 87'e perc cserélje Holm a visszatérése szellemét veszélyes pont tolvaj Johan Smott és néhány másodperccel később, Holm szabadrúgáshoz jutott félúton a közepén kör és jelezte büntetés. Abban a pillanatban, Johan “Halling” Hallström fogja közelíteni az szabadrúgása forduló Johan Smott Ange védelmi és kikötőkben, így teljesen felesleges előtt jelezte kapus. Halling sikerül megtalálni a koponya a välvuxne Olle Nordberg biccentve le a lába a most üresen álló Johan Smott teszi egy remek leállás, és teljesen ömlött a labdát, és prések equalizer 4-4 !

A mérkőzés perc 92 Holm megkezdte érzi, egy igazi illata győzelem… Amennyiben sikerül a másik végén match-győztes?? A játékvezető szabálytalanságot szabadrúgása Holm magas a támadó térfelén mellett a pálya szélén. Szabadrúgás János király “Halling” Hallström kefék a füvet egy kicsit laza a bal kezével, mielőtt óvatosan tee a labdát a ápolt pázsit… A hazai csapat feljebb az összes rendelkezésre álló személyzet uralkodó…

Halling tart egy rövid megközelítést, és ismét egy tökéletes lift balra Dojan a büntetés területen, ahol végül megtalálja az utat a lába Holm védő Kristan Karlsson – Mint egy igazi harci szellem irányítja, hogy álljon a játék, játék-győztes góllal! Nick Borgen “Ez csúszik” visszhangja Holm Vallen… Már csak három játékot maradt a szezonban, még mindig a nagyon csúcs a csata * Medelpad ötödikes!

Lásd a döntő 5-4 gólt sérülési időt alább:
(kép, ST.nu)

*Matfors HA 2, fekvő második táblázatban, nem volt képes, hogy előre, mert a szabályozás, amely azt mondja, hogy a klub nem kell két csapat felett div 5.

3-4 Alexander thid
4-4 Johan SMOTTENE. Szamár: Olle Nordberg.
5-4 Kristian Karlsson. Szamár: Johan Hallström (hozzáadva)

NYILVÁNOS
mint 30 pers

következő mérkőzések:
Ljustorps HA – Holms SK. Ljustorps IP Sun 16 szeptember kl 14,00.
Holms SK – Selånger FK. Holm Vallen Szo 22 szeptember kl 14,00.
Hassels HA – Holms SK. Hasselbackens IP Sun 30 szeptember kl 14,00

felállás, mérkőzés bejelentések és eredmények, a szöveg minden egyes mérkőzés, ingyen van!