INDAL JEI – holms SK. Live vakarą trečiadienis 18,30

Rungtynės Dienos Live! Įsitikinkite, kad jūs turite geriausią kokybę pavara ant apatiniame dešiniajame. Iškilus techninių problemų, pabandykite vietoj HSK kanalas holmssk.se/youtube.

vakarą 18,30 ji tampa Derby ne Härevallen į INDAL. Rungtynės transliuojamas čia Holmbygden.se !

Po vasaros pertraukos Holm atėjo su pergalė išvykoje prieš Viskan ir vėliau namų pralaimėjimo prieš ALNO. Holm stovi ketvirtoje vietoje lentelėje ir dabar padarė jį į stalo Runner Indals IF (f.d. bankrotas Granlo BK ). Kietas opozicija ir toliau vakarą – bet Holm stovykla įrodė, nuo jo šviesiąją pusę mokymus pastaruoju su labai stipria ir didele parama metu. Senieji HSK lapės Patrik Mattsson ir Krister Lindberg, kuris taip pat prisidėjo prie vistas ir ALNO, padarė grįžimas po kelerių metų pertraukos. Kim ryžtingos akcentai ant atviros erdvės ir Mattsson sunkiųjų susidorojimą yra laukiami sutvirtinimai būrio! Šiąnakt, viskas gali atsitikti!

Holms SK ateina į Härevallen su šiais rinktinę: 30.andreas Kotermajer 2.Kristianas Karlsson 4.Krister Lind 5.Johanas Hallström 6.Oscar P G Palmqvist 7.Patrik Mattsson 8.Yonas Khlwelki Ar 9.Olle Nordberg 10.Niklas Wikholm 11.Gebremeskel Elijas 12.Kennethas Lindberg 14.Eskil Nordberg15.Linus Frisk 16.Robinas Holmlund 18.Danielis Selin 19.Peter Lind 20.marcus Smedman 21.Claudio Moraga.

Kitas rungtynės: holms SK – Matfors JEI 2. sekmadienis 26 Rugpjūtis. 14:00 Holm Vallen

Sudėtis, Rungtynių skelbimai ir rezultatai, kiekvienu rungtynių tekstas, nemokamai čia!