Holm nolēma papildus laiku målrika TV spēlē

Komandas kapteinim Niklas Wikholm bija apmierināti pēc tam, un saka, ka komanda šobrīd dara savu labāko sezonu desmit gadu. - Tas nozīmē, ka vairāk sabiedrībai nekā komandai un pašai apvienībai, saka Wikholm. Reportāža & bilde: Jennifer Engström, Sara Carlzén. ST.nu

TV skatītāji, un pūlis tika ārstēti ar reālu målkalas kad Ange JA apmeklēja Holm Vallen svētdien. Visa deviņi vārti norādīts protokolā pirms tiesnesis pūta gala svilpe.

Live Kādreiz nodaļai 5 matches're inget nytt par veltīts HSK atbalstītājs, bet šoreiz tajā piedalījās Holm Vallen Sundsvall Tidning kas bija izvēlējusies par godu mums savu Livesändning. Pirms spēles, laikraksts apmeklēja komandu apmācībai agrāk šonedēļ laikā intervēja Holm sporta klubs jaunais entuziasts Peter Lind. Pēc tam, kad spēle bija arī intervju ar komandas kapteini Niklas Wikholm (auns).

Live Intervija ar Holm treneris Michael Kotermajer pirms spēles

Holm ir šosezon ierindots daudz nepāra mērķa peļņu un ļoti vēlu spēļu lēmumus. Pēdējā kad tikās Ange IF prom no mājām uz Valsts svētki, un uzvarēja 1-2 nebija izņēmums (lēmums kan ses i repris här). Svētdienas sadursme nebūtu izrādīties atšķirīgs jebkādā veidā…

Jau pašā pirmajā minūtē, nojaukta Olle Nordberg leju aizskarošu sodu un Holm varētu doties vadībā ar sodu. Ange Tad atnāca spēcīgu aizsardzību pirmajā pusē, un Holm bija grūti nokļūst bīstamās situācijās. Atbilstību minūtes 27 nevar iekļūt caur tās samazināšanu “ihopspark” soda laukuma, kas palicis Holm jaunais vārtsargs Simon MOLIN iespēja. Ange sekoja līdz vērtēšanas dažas minūtes vēlāk pēc mājinieku komandas atkal apliets aizstāvībai un nav izdevies noskaidrot bumbu. Holm mērķa kaulēties Olle Nordberg atzīst, tomēr tieši pirms pusgada laikā, un spēle juta pirms otrā puse pilnīgi vaļā.

Gada otrajā pusē mājinieki parādīja up mazliet spēle priekšrocības pār pretiniekiem. Par akmeņozolu spēlētāju vilšanās, kad apmeklētāji iegāja vadībā vienreiz vai divreiz nevar sajaukt… Bet Holm izdodas savākt, celšanas daudz draudīgi garš bumbu pret Ange-aizsargpasākumiem, un āķi uz scoresheet. Jo 87'e minūtēs nomainīt Holm ir atriebība alkoholiskos bīstamās punkti zaglis Johan Smott un dažas sekundes vēlāk, Holm brīvsitienu pusceļā starp centra aplī un norādīti sodu. Brīdī, kad Johan “Halling” Hallström būs pieeja uz bezmaksas kick apaļo Johan Smott Ange aizsardzības un ostām, tādējādi pilnīgi lieka front norādīts vārtsargu. Halling izdodas atrast galvaskausa par välvuxne Olle Nordberg, pavirša lejā pie kājām tagad nemarķētu Johan Smott padara modes izslēgšanu un pilnīgi lejot pār bumbu un nospiež, lai izlīdzinātu 4-4 !

Atbilstību minūtes 92 Holm sācis justies reālu smaržu uzvaru… mums vajadzētu izdodas citā vēlu spēles, uzvaras?? Tiesnesis pūš par izpildīta brīvsitiena Holm augstu aizskarošu pusē lauka blakus blakusdarbs. Free Kick King John “Halling” Hallström sukas zāli mazliet brīvs ar savu kreiso roku, pirms viņš maigi tee up bumbu uz manicured zāliena… Laukuma pārvietojas visus pieejamos personālu nolēmumu…

Halling aizņem īsu pieeju un atkal padara perfektu lifts ar kreiso Dojan uz soda vietu, kur tā galu galā atrod savu ceļu uz kājām Holm aizstāves Kristan Karlsson – Tāpat kā īsta kaujas garu izdodas virzīt spēles, spēļu ieguvusī-mērķi! Nick Borgen “Tā slaidi” atbalsis Holm Vallen… Ar tikai trīs spēles atstāja sezonā, mēs joprojām pašā virsotnē kaujas * Medelpad piektā pakāpe!

Skat izšķirošo 5-4 mērķis traumu laiku zemāk:
(bilde, ST.nu)

*Matfors IF 2, guļ otrais tabulā, nav spējusi iepriekš, jo noteikumi, kas saka, ka klubs nevar būt divas komandas iepriekš div 5.

3-4 Aleksandrs thid
4-4 Johan SMOTTENE. ēzelis: Olle Nordberg.
5-4 Kristian Karlsson. ēzelis: Johan Hallström (pievienots)

PUBLIC
kā 30 pers

gaidāmās spēles:
Ljustorps IF – Holms SK. Ljustorps IP Saule 16 septembris kl 14,00.
Holms SK – Selånger FK. Holmvallen Sestd 22 septembris kl 14,00.
HASSELS IF – Holms SK. Hasselbackens IP Saule 30 septembris kl 14,00

Izvietojums, spēles paziņojumi un rezultāti, tekstu katrā spēlē, bezmaksas šeit!