лизгалиштето nyspolad!

Nyspolad е i Anundgård.
Сега, конечно лизгалиште i Anundgård подготвен за сезоната. Изгребани и nyspolad денес. Едноставно повлечете рацете на скара и да си одат!

Утре се очекува поблага температура. Топла облека се препорачува без оглед!
Види викенд времето во Holm тука.

Оставете Одговор

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени *