Сместување: Anundgård вила со прекрасен поглед на езерото

Зимски слика на куќа.Лето слика на куќа..
Јас Anundgård ќе најдете на овој 1½-приказна куќа со прекрасен поглед на Holmsjön. En gedigen вила centralt i byn Anundgård.

Погодно за пр. семејство со деца кои уживаат безбеден живот во село со удобности како тераса со поглед на југ со прекрасен поглед на езерото и сакате да бидете во можност да се вози на автомобил во гаража во зима.

Види повеќе слики и да прочитате повеќе тука.
.


Во потрага за сместување во Holm и се размислува да се пресели во Holm на убавото Holmsjön?
под Сместување ние се обидуваме да се соберат сите на располагање во Holm сместување. Понекогаш тоа може да биде дури и повеќе знаеме, и што се случува. Затоа, во извештајот се поздравува вашиот интерес овде.

Семејствата кои сакаат безбедно воспитување во селата
Ве молиме контактирајте со нас со какви било прашања, така што може да одговара на прашања или да се однесува на семејствата кои живеат тука кој може да ви каже како тоа е децата да растат во безбедна средина овде во Holm.

Оставете Одговор

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени *