Оживување на Storjärptjärn!

Добредојдовте на премиерата на новиот риболов сезона во Storjärptjärn која започнува среда 2016 06 01. Риболов лиценци може да се реши со пари, 100/ Ден во вендинг машина Österströms Manor.

Holms fiskevårdsområde

Оставете Одговор

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени *