LIVSÄNDNING ВЕЧЕРВА: Kubikenborgs IF – Холмс SK

Натпревар на Денот живо! Осигурајте се дека имате најдобар квалитет на менувачот во долниот десен. Во случај на технички проблеми, обидете се наместо да се емитува директно линкот подолу.

Холмс SK.
Kubikenborgs IF.вечерва 19:00 игра Холмс SK кон “коцката”.
Го следат натпреварот на вештачка трева Kubikenborgs 18:00 или се занесе во сива ТВ ноќта со HSK на ТВ / компјутер.
.
.

Lokalredaktionen från Holmbygden.se sänder matchen live här på hemsidan för alla våra fans. Само пред натпреварот апаратури новинар Фредрик Wikholm камерата за емитување на натпреварот, и експерт за коментар со најновите вести од областа тимови.

постава, Натпреварот најавите и резултати, текстот во секој натпревар бесплатно овде!

поток вечерашната (“вградени” погоре): https://www.youtube.com/watch?v=KW6bwD6qXJg
HSK:од страна на YouTube-каналот: holmssk.se/youtube

Оставете Одговор

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени *