состанок PRO членство

Добредојдовте на состанокот PRO членство четврток 19 Јануари во куќата на парохијата, Anundgård часот. 13.00. Служат o лотарија.

Оставете Одговор

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени *