#ShepherdsHut årsmöte 29/3

Во средата, 29:Март држи развој Годишен состанок област е Holm. Добредојдовте да дојде и да го слушнете, пијат кафе и да биде на развивање на нашата област Holm.

Време и место: 22/3 19:00 на Församlingshemmet.
Прочитајте повеќе за HBU и она што изгледа.

Поддршка на нашите руралниот развој и Приклучи се во (50 kr)!

Оставете Одговор

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени *