летната ПРОСЛАВА

Летната прослави во. 14 на Gimåfors заедница центар танц околумајско дрво. Забавни игри, томболата и служат. Добредојдовте! 

Оставете Одговор

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени *