Сместување

Во потрага за сместување во Holm викенд, во потрага да се вработи во пријатна куќа неколку недели во текот на летото или можеби дури и се пресели во убава природа?
Во Holm неколку преноќување- или сместување, и приватни места за продажба.

Рекламирате вашиот земјоделец тука, слободен! Мисли за да се пресели во Holm?
Претплатете се на нови работни места тука.

Прочитајте за Стокхолм Двојката се најде
неговите жители со скратено работно време “Änglagård” i Holm.

СЕ ИЗДАВА


Sandnäsbaden Кампување & ресторан (во текот на годината)
Ако сакате да се донесе караван или би можеле да преферираат кампување шатор е исто така убаво се наоѓа на брегот на езерото Holm лента.
Прочитај повеќе на нивната веб-страница.

 

Најавете куќи во Loviken..
Најавете кабини во Loviken
Две најавите кабини наоѓа на брегот со пристап до бродот и кану.
Прочитај повеќе.

.

.


Куќа со Holmsjön
Убав одмор куќа со добри стандарди се наоѓа 50 m Holmsjön со бања- и спортски риболов. Голем југо-соочува патио.
Прочитај повеќе.

 

Drevberget
Ница куќа 5 легла карпа во возови. Убав одмор куќа со добри стандарди се наоѓа 50 m Holmsjön со бања- и спортски риболов. Голем југо-соочува патио. Изнајмување на кабина за време на лос лов на сезоната или во текот на викендот да ловат зајак.
Прочитај повеќе.

 

 

ЗА ПРОДАЖБА

.q
потстанар, 2:Новиот изгради на се продава!
Терасовиден со магацин, зеде, Паркинг со грејач.
Прочитај повеќе.

потстанар, 4:на се продава!
во 4:Терасовиден во средината на Holm за складирање, зеде, Паркинг со грејач i Anundgård. мал напор. Прочитај повеќе.
. q

Sodalen 114
Крофт во Holmsjö задник се продава!
Објекти со едноставни стандард. Штала зграда со добри објекти за складирање, како и можноста да се има коњ.
Прочитај повеќе.

 

Gimafors 211..
Вила или одмор дома во Gimåfors

Пријатни мирна средина со близината на двете шумите и водата што се наоѓа оваа вила alt. жителите време.
Прочитај повеќе.
.

.

.Прочитај повеќе..
Вила со прекрасен поглед на езерото
Погодно за такво семејство со деца кои уживаат во животот земја со удобности како тераса со поглед на југ со прекрасен поглед на Holmsjön и сакаат да бидат во можност да се вози автомобилот во подрумот гаража во зима. Прочитај повеќе.

 

Вике 191 се продава!
Вила во близина на добра риболовни води и парична казна Бери и печурки шуми.

Gård i Hissjön се продава!
Убаво имот се наоѓа во селото Hissjön – област со огромни шуми и езера.

Прочитај повеќе.
Фантастична локација во Склоност
Со одлична локација надвор од обичните, ќе се најдат на овој празник дома. Големи реновирања и проширувања направени во последниве години. 2 мостови овозможува прекрасна пливаат во езерото и приклучете на брод. Прочитај повеќе.

.

склоност 136
Бунгалов со езерото
Вила со приватен обвинителна клупа. Совршен за оние кои уживаат во активности на отворено и природата.
Прочитај повеќе.

.

.

.
Убаво вила со зачудувачки погледи

Велика пријателски вила со прекрасен поглед на Holmsjön. На приземјето има кујна, јадење, дневна соба и канцеларија / спална соба.
Прочитај повеќе.


.
потстанар, 2:а на населби
Владение i Anundgård да фрлиш камен далеку од Holm црква продаваат, делумно реставрирани, (ново насликани кујна и спална соба плус малку во дневната соба). Голем takad патио плус дел од тревникот. Големи ладилници во непосредна близина на станот. Прочитај повеќе.

.


Високо наоѓа куќа во Anund Фарм
Вила со висок локација со поглед убава Holmsjön, Aneby добро изградена куќа, 6 година, 157 квадратни, со ситно работилница гаража.
Прочитај повеќе.

 

 

се продава!

Charmigt sekelskifteshus во Östbyn Убаво се наоѓа во една убава област со шумата само зад аголот. Прочитај повеќе.

 

 


Вила со работилница и гаража
Со покачена позиција во прекрасна околина, оваа вила со изобилство на предавство- и работилница простор.
Прочитај повеќе.

.

Вила во Вике
Овде ќе ги најдете мир и хармонија! Зрели дворот / куќа со дрвена рамка, 5 година, 99 квадратни, парична казна Бреговина на Holmsjön. Шумарство и обработливо земјиште, 32.000 квадратни. Härbre, визба, varmbonat барака, барака за дрва. Идеален за љубителите на природата и риболов ентузијасти.
Прочитај повеќе.


Куќи во длабока цевки
Ница куќа со градина заговор. Двор со дрво палуба. Куќа за гости со два кревети и снабдување на одгледувачницата. Одење на плажа и дига и чамец.
Прочитај повеќе.
.
.

...
Куќа за изнајмување Инклинација
Прекрасна летна куќа со две соби и кујна. Убав плажата со сопствен дига во Holmsjön.
Прочитај повеќе.

.


Имот во Anund Фарм – "Старата Affär'n"
А останатите спрата имот Holm, 400m црква. Живеалиште на првиот кат и деловен простор на приземје. Продолжување на sutterängvåning стан на приземје.
вино- и компир подрумот под куќата.
Прочитај повеќе.

 

Рекламирате вашиот земјоделец тука, слободен!