Бунгалов со езерото

склоност 136Бунгалов со езерото и приватна пристаништето. Совршен за оние кои уживаат во активности на отворено и природата. Зградата е во потреба од реновирање / завршување на реновирањето почнаа.

всушност
Karta - склоност.Одвоен вила имот
станбена површина 125 m²
Biarea 15 m²
Лот Големина 2270 m²
Број на соби 4 рум
оперативните трошоци 22 188 / година

цена: 795 000 kr.

Адреса:
склоност 136, 860 41 Liden
Голем карта и насоки.

Повеќе информации и фотографии:
Annons hos mäklare.

Реклама на Hemnet со карти, итн.

Оставете Одговор

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени *