Најавете кабини во Loviken

loviken-1

2 ул. влези кабини на Holmsjön изнајмување во Loviken. Пријатно се наоѓа во близина на вода, 3ул resp. 4игла легла. кујна, туш, тоалет. Брод и кајакарство се достапни. Изнајмување на летото и есента.

Адреса:
Loviken 135 86041 Liden

Контакт:
Стефан Маина 070-3033166

слики:

Оставете Одговор

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени *