Вила со прекрасен поглед на езерото

Куќата се продава.Зимски слика на куќа.Лето слика на куќа. HBU поздрават новиот сопственик добредојдени да Holm!

.
Јас Anundgård ќе најдете на овој 1½-приказна куќа со прекрасен поглед на Holmsjön. En gedigen вила centralt i byn Anundgård.

Погодно за пр. семејство со деца кои уживаат безбеден живот во село со удобности како тераса со поглед на југ со прекрасен поглед на езерото и сакаат да бидат во можност да се вози автомобилот во подрумот гаража во зима.

Оставете Одговор

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени *