Активности на Sandnäset

(Предмет на застарени информации. Погледнете ја рекламата за продажба, 2017.)

За песок Näsets кампување може само како и со или без приколка. Тука можете да уживате во оброк во ресторан (целосни права) со соседните поглед на вода и фенси Брег.

Таа, исто така нуди голем број на активности:

  • Пливање и обожување на сонцето – Долга и парична казна песочна плажа со плитки дете-пријателски вода со доковите и игралиште на плажа.
  • minigolf – А девет дупка минијатурен голф е предизвик неговиот пријател на.
  • Џакузи – Ако сакате да се земе топла lyxdopp е жешка када за изнајмување.
  • Џет скии и брод – Достапен за изнајмување на самото место ако сакате да го предизвикате бранови.
  • Скара колиба и скара области – За оние кои сакаат да се скара, таму е и скара колиба и деликатно ред печење.

Доколку имате прашања и сакате да знаете повеќе, контактирајте Sandnäsbadens кампот подолу:
(Директен линк до активности Песочна Näsets тука.)

sandnasbadens camping FöretagSandnäsbaden Кампување & ресторан Кампување убаво се наоѓа на брегот на езерото Holm лента. Лош, служат, minigolf, брод, авион, када, Fiske m.m.
Контакт: Дајан 076 - 826 89 14, info@sandnasbadenscamping.se
Почетната страница од пребарувачот: sandnasbadenscamping.se

Оставете Одговор

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени *