Книга за гости

Добредојдовте да се напише било линија и да го напуштите вашиот знак под гости.
Книга за гости е под статистика посетител на најпосетено страници област е Holm. Сепак, тоа е исто така често некој пишува нешто. Се подигне вашиот глас!

Оставете поздрав или кажеш што мислиш за нешто што се има во предвид!

0 размислувања за "Книга за гости

 1. Како роден Holmbo сместување Östbyn до училиште започна, Се чувствувам топло за Holm. Уште имаат пријатели и познаници во селото и тоа се чувствува како дома кога ќе дојдам. Честитки од пиштол.

 2. Здраво. Holmbygden. Само сакам да истакнам дека летната Запознајте нема да се случи оваа година. За жал може да изгледа да. Но, кога оние што треба да се вози нешто со тест, Па дури и да лаже за работи, Ord.vakter Бет, расположенија, итн. Потоа нека а летната Запознајте присуствува Graven..Rockabilly Бунтовниците .
  никогаш не се наменети да трик / удар било .Därmed им се заблагодаруваме за нас и се надевам дека ќе може да се добие нешто друго во оваа област, кои би можеле да работат подобро од она што се обидуваат да
  Вид o најискрени честитки
  Ханс-Ерик Нордин
  Рокабили бунтовници Сундсвал
  Ние, исто така, им се заблагодарам за 2 Годишни времиња, кои беа .

  • Hej Ала рокабили Бунтовниците,

   Тоа беше од нашето здружение многу досадно (!) да слушнат за тоа во што е малку летната состанаа во Holm. Тажна да се слушне вашата приказна. Инаку, тоа е многу ценети iniative со уредување и забава со сите посетители на село.

   Ви благодариме за сите работи ќе се спушти!
   Развој област е Holm

  • Многу смешно да се слушне дека долги гости го цениме и да ја посетите нашата страница!

   Со почит
   #ShepherdsHut, преку
   Никлас Wikholm

 3. Алал да му е на голем веб-сајт!
  Сега можете исто така мора да се рекламирате на URL-то, на пример, со знаци на сите влезни точки за област Holm.
  /Карл Бломберг

  • Ви благодарам многу!
   Да, идејата ни удри со. Досега, сепак, не е вид на нешто направи – работа, исто така, треба да се направи од страна на некој… Ние сме среќни до сите што им помага да се на пазарот, бидејќи досега тоа се пренесува само преку народ и на интернет воопшто.
   Ви благодариме за предлог!
   /Никлас Wikholm, Webmaster

 4. Тоа беше големо за да се добие е-мејл на Ула Lindenberg на нови интернет сајт од областа Holm. Најнови вести за пишување за мене произлегува поинаку од свештеник Карл Хајнрих Smuzzler (изговор на правопис) кога тој fastidiously лансираше писма со лесен цени “Никта Pix” и “Коста слободен”. Листовите беа многу убаво да се чита за целата област. Затоа, јас со нетрпение очекуваме да многу овие видови на пораки.
  Ви благодариме за голем веб-сајт што сега се приклучат со претплатници.
  Петар датираат од Vikholms i Anundgård

 5. Секогаш забавно да се читаат во врска со она што се случува во мојата непосредна околина, како пауза од само читање за тоа што се случува во централните делови од општината.
  Kudos за вас кој раководи со оваа за нас, кои се заинтересирани, Се надевам дека ќе добие помош кои се потребни.
  област Холм е најдобро место сум бил во текот на моите повеќе од 60 – година живот досега и веројатно ќе остане така….

Оставете Одговор

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени *