GOAL (niet) gestolen op de ijsbaan!

bijgewerkt 11/1:

  • Tijdens het wachten op de ijsbaan moet worden gespoeld is nu een uppskottad ijsbaan in Church Bay met een perfecte ijs!
  • Het doel is nu herontdekt! Gelukkig, het was niet gestolen, maar af en toe geleend onder gecontroleerde omstandigheden.

 

Een soortgelijk doel is gestolen van de ijsbaan i Anundgård.Een van målburarna bij Anund Manor School lijkt te zijn gestolen! Deze trieste nieuws werd gisteren ontdekt tijdens een bezoek aan de school. Slechts één van de kooien, op de, Daarna liet. Er is geen dichter indicatie wanneer de verdwenen, maar waarschijnlijk recentelijk in december-januari.

Is er iemand die iets over weet?!
Reageer hieronder of contact met ons op!
.

Sundsvall Gemeente niet meer spoelen in Holm
De andere jaar nam Sundsvall Gemeente zonder medeweten van iemand plotseling verwijderd ijsbaan i Anundgård. Het blijkbaar nodig meer elders. Vorig jaar, dachten ze geen ijs te spoelen, maar na druk van HBU ze deden het toch.

Dit jaar heeft de gemeente had opnieuw niet van plan om een ​​ijsbaan te organiseren in Holm helemaal. HBU is nu weer in contact zijn geweest met Sundsvall gemeente en kondigde aan dat we denken dat het is beneden alle peil dat ze ook moeten bezuinigen op deze bij ons. Belastinggeld zelfs door Holm bewoners en het is teleurstellend dat er nauwelijks dienst lijkt niet om terug te gaan naar het platteland.

HBU is nu onderhandeld over een oplossing voor dit. De gegevens worden niet gespijkerd, maar kort betekent dit dat de gemeente dat op zijn minst bereid ijs. Dan zullen we onszelf moeten het draaiende te houden. Een oplossing die niet nodig is op andere plaatsen in de gemeente, maar blijkbaar een noodzaak om gewoon onze ice Flushed. De ijsbaan zal beginnen blozen binnenkort!

Veel dank aan de leden HBU dat mogelijk de ijsbaan in de winter te maken!
Dan moet onze vereniging een subsidie-aanvraag voor het onderhoud van de ijsbaan, moeten we onze leden erkennen in onze applicatie. Zo kunnen we laten zien wat velen Holmbor het achter het verzoek om een ​​ijsbaan in Holm hebben. HBU daarvan zou willen zeggen een grote dank aan iedereen die onlangs toegetreden tot de HBU vooruit 2014 en op hetzelfde moment laat ons toe om een ​​ijsbaan hebben dit jaar!
Ondersteuning ijsbaan en HBU u! Meer informatie over het lidmaatschap van HBU voor slechts een femtiolapp.
(“Toetreden tot” gevonden tijdens “Contact” in het menu.)
.

Rink disco ook 2014?
Holm oplichten in disco light.HBU plan om van vorig jaar populair evenement te herhalen met een ijs-disco deze winter. eventueel gevolgd “pub 's avonds” met Trubadur-Mike. We zullen terugkeren met meer informatie over dit. Lees en bekijk mooie foto's van vorig jaar ice-disco

Laat een reactie achter

Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd *