Holm Fiber – voortgangsrapport!

holm-fiber smallNa verloop van tijd “radioskugga” we zijn in Holm Fiber Economic Association terug met wat informatie over hoe we moeten werken met breedband naar onze wijk.
.

huidige stand
We moeten beginnen met het feliciteren van Depth Pipe Sandnäset en Loviken die de gelegenheid gehad om de vezel vereniging Oosten Bracke toetreden had. Er wordt nu bij het graven en hijsmaterialen geleden om deel te nemen in hun eigenschappen en verbinding te maken met hun communicatie. Het resultaat van de cursus die we zijn momenteel minder leden, maar we zien geen probleem mee, maar onze vereniging is nog steeds zo groot dat we de aanleg van het netwerk kan uitvoeren als we bijdragen ontvangen.

We hebben een aanbesteding over het systeem leverancier dat ze het netwerk opgebouwd had out. We hebben besloten om gebruik te maken van Bynet die ruime ervaring met het bouwen van netwerken in landelijke gebieden in de manier waarop we doen heeft te maken. We zijn ook van de aanbesteding voor de communicatie provider wil zeggen degenen die het netwerk te beheren en helpt service providers om hun producten te ontwikkelen om ons. Er hebben we nog niet besloten, maar heeft twee volledige kandidaten om uit te kiezen.

leden
Op dit moment hebben we 173 waarvan de leden hebben hun contributie betaald jaar en die moesten worden geteld als een lid. Det finns fortfarande tänkbara fastighetsägare som kan gå med och var gärna med som grannar och påverka fler att ansluta sig och framtidssäkra vår hembygd.

Karta över föreningens medlemmar och fastigheter, samt möjliga kunder!
Klik op “Satellitför att se husen. Kartan uppdateras kontinuerligt. Se fullsstor karta.
OBS! Hjälp oss gärna att värva kunder vid de blå- och gulmärkta husen.

Bidrag
Under sista kvartalet 2014 ska ansökan lämnas in till Länsstyrelsen för ansökan om bidrag för bygget. Beslut om bidrag ska enligt besked komma under första kvartalet 2015. Det som ska presenteras i ansökan är bl a hur många som tänker ansluta sig till nätet och det är det antalet som ligger till grund för storleken. Na de aanvraag wordt ingediend is niet het aantal leden die bijdragen begin streeft toegenomen. Plus eigenschappen nadat de subsidie ​​wordt besloten dat ze zullen natuurlijk in staat zijn om mee te doen, maar het zal resulteren in de aanvullende eigenschappen moet een duurdere verbinding betalen omdat we niet in aanmerking voor deze zal zijn. Hoe groot de toename van de kosten zullen we zullen terugkeren naar later. Om niet te riskeren registreer u dan zo spoedig mogelijk en betaal je jaren van het lidmaatschap en zodat u met. Hoe meer we zijn met de goedkopere, elke verbinding.

beslissing
Zodra we alles klaar voor subsidiebesluiten, enz., Zal het allemaal worden voorgelegd aan de leden, die vervolgens zijn die formeel besluit dat we bouwen netwerk.

Wij van de Raad ingenomen met het werk en is tevens verheugd over de vooruitzichten voor de bouw van het glasvezelnetwerk.

Voor de raad van
Stefan Edin

Holm Fiber website met meer informatie en artikelen: Holmbygden.se/holmfiber

Laat een reactie achter

Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd *