De gemeente wil meer investeren in Holm-Indal Liden


De eerste vergadering van de gemeenteraad op Häreborg in Indal, met een aantal van de leden die de noordwestelijke districten. zijn Forsberg (c) gehouden in de vergadering. Foremost was nu in staat om elkaar te leren kennen en begrijpen wat het doel van de Raad.
fr. v.; zijn Forsberg (c) (Voorzitter van de gemeenteraad), Lars Lidin (BGT Liden), Marianne Leek (facilitator, t.f. landelijke ontwikkelaar), Victoria Melin Furberg (Indal Time), Niklas Wikholm (Holm Appliance Development, Holms SK, Holm AB).

Sundsvall gemeente heeft besloten om de lokale aanwezigheid te vergroten en een beetje extra te besteden aan het noordwestelijke deel van de gemeente. Op basis daarvan heeft de gemeente gevormd “Indalsälven-Liden”, beslist door de doelstellingen van de gemeente en het plan resource. De Raad zal bestaan ​​uit zowel betrokken bij de problemen van het platteland politici en lokale vertegenwoordigers uit de districten Holm, Indal en Liden. Naast het feit dat de referentie-instantie voor de gemeenteraad zal tevens een belangrijk communicatiekanaal aan de dorpelingen zijn. aangezien deze, door Holmbygden.se. De gemeente zal de manier waarop bedrijven en verenigingen, en de mogelijkheid bieden aan de acties die nodig zijn in onze deelgemeente te bespreken en te prioriteren.

Vertegenwoordigers van Holm Ulla Grelsson (L) en Niklas Wikholm. Ulla is vooral een politiek vertegenwoordigd, maar is tevens voorzitter van Holms SK. Niklas is ook betrokken hij Holm SK, maar tevens voorzitter van Holm Appliance Development en een lokale ondernemer die probeert het opstarten van een tankstation en service punt in het dorp.


vertegenwoordigers, zowel politici en de daar gevestigde, gesprek over de behoeften in het noordwestelijke deel van de gemeente en neemt een deel van de gemeente het ontwerp-gewestplan.
fr. v.; Ann-Charlotte Evrung (s), Hans-Christer Karlsson (Trollrike sneeuwscooter Club, Fiskevårdsområde), Therese Eriksson (Tessan in Sillre), zijn Forsberg (c) (Voorzitter van de gemeenteraad), Lars Lidin (BGT Liden), Jonas Engman (Indals-Lidens SK).

Eerste programma's voor plattelandsontwikkeling – Nu gemeenten. Northwest is één van twee prioriteiten.
Omdat eerder deze gemeente is een programma voor plattelandsontwikkeling in de gemeente Sundsvall, om een ​​ambitie te stellen om meer in de plattelandsgebieden te investeren in de gemeente. Dit maakt een dergelijke. Vandaag scholen in Indal en Liden relatief beschermd in de gemeentelijke besluitvorming over mogelijke bezuinigingen. De nieuwe gemeente, kan worden beschouwd als een verdere ontwikkeling van het POP, voor specifieke gebieden van extra prioriteit.

zoals Indalsälven-Liden het moet ook vormen een gemeente voor Bredsand, want het is ook een prioritair gebied. Indal Liden en Bredsand staat voor speciale, maar dan anders, Uitdagingen en daarvan deze twee initiatieven te doen. Op donderdag vergadering werd uitgevoerd, echter, spreken van onze gemeente namen ook zou omvatten Steeneik, duidelijk te maken dat zelfs Holm district opgenomen in de prioritaire noordwestelijke gebied.

Een reeks plannen worden ontwikkeld
Een ontwerp van gewestplan gekoppeld aan dit initiatief is ontwikkeld door de gemeentelijke overheid. Het zou vooral de ontwikkeling van de business, investeren in de buitenomgeving, bouwen van een nieuw sportcentrum in het gebied en verplaats de gemeentelijke werkplaatsen. Area plan wordt niet volledig ingevulde, maar wil met de hulp van de Raad kan worden verbeterd en resulteren in iets goeds voor de verdere ontwikkeling van onze wijken.

Lees ook de krant in Sundsvall Tidning
Première van de eerste gemeenteraad van de gemeente – zal de sociale verschillen in Sundsvall gelijk: “een proefproject”

4 gedachten over "De gemeente wil meer investeren in Holm-Indal Liden

 1. Nu är inte vårdcentraler kommunens ansvarsområde men vill man se till att orterna inte avfolkas utan tvärtom, växer behöver man säker tillgång till sjukvård i närområdet! Om kommunen gör en plan för detta och kommunicerar med landstinget/regionen är chanserna större att locka till sig nya handlingskratiga medborgare. Äldrevården är ett kommunalansvar och även den gynnas av närvarande vårdcentral. Alla gynnas!

 2. Bra initiativ, men glöm inte att vi behöver befolkningstillväxt i den här delen av kommunen för att inte verksamheter ska bli nedläggningshotade!
  suggesties;
  1. Satsa på Trygghetsboende i Liden. Detta frigör fastigheter för inflyttning.
  2. Kombinera en ny brandstation med ett kommunalt företagshotell.
  3. “Omlokalisera kommunala arbetsplatserär en petitess. Se till att Näringslivs-bolaget lever upp till sitt ägardirektiv och fixar företag till landsbygden.
  4. Ge Mitthem direktiv att planera bostäder i vårt område. (Här tog utrymmet slut!!)

Laat een reactie achter

Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd *