SCOPUL (nu) furat la patinoarul!

actualizat 11/1:

  • În timp ce așteaptă patinoarul ar trebui să fie spălate este acum un patinoar uppskottad în Biserica Bay cu gheață perfectă!
  • Scopul este acum redescoperit! Din fericire, nu a fost furat, dar, ocazional, împrumutat în condiții controlate.

 

Un obiectiv similar este furat de patinoar i Anundgård.Unul dintre målburarna la Anund Manor School pare să fi fost furate! Această știre tristă a fost descoperit ieri, în timpul unei vizite la școală. Numai unul dintre cuști, pe deasupra, a fost apoi lăsat. Nu există indicații nu mai aproape de momentul disparuti, dar cel mai probabil, recent, în decembrie-ianuarie.

Este cineva care stie ceva despre asta?!
Comentariu de mai jos sau contactați-ne!
.

Municipalitatea Sundsvall nu a deversa mai mult în Holm
Celălalt an a luat Municipalitatea Sundsvall fără a informa pe cineva patinoar brusc eliminat i Anundgård. Se pare că este nevoie mai mult în altă parte. Anul trecut, ei nu a crezut nici un flush de gheață, dar după presiuni din partea HBU au făcut-o oricum.

În acest an, municipalitatea a planificat din nou, nu să organizeze un patinoar în Holm, la toate. HBU acum a fost din nou în contact cu municipiul Sundsvall și a anunțat că noi credem că este sub dispreț că acestea ar trebui să taie în jos, pe acest lucru cu noi. bani Brut chiar de către rezidenți Holm și este dezamăgitor faptul că aproape orice serviciu nu pare să se întoarcă la țară.

HBU a negociat acum o soluție la această. Detaliile nu sunt bătute în cuie, dar scurt, acest lucru înseamnă că municipalitatea asigură faptul că cel puțin face gheață pregătite. Atunci ne va trebui să-l păstrați rulează. O soluție care nu este necesară în alte locuri din municipiu, dar se pare că o necesitate pentru a obține doar gheață nostru Evacuați. Patinoarul va începe în scurt timp înroșirea feței!

Multe mulțumiri membrilor HBU lui care fac posibilă patinoarul în timpul iernii!
Apoi, asociația noastră trebuie să se aplice pentru subvenții pentru întreținerea patinoarului, trebuie să recunoaștem membrii noștri în cererea noastră. Astfel, am putea arăta ceea ce mulți Holmbor este în spatele cererea de a avea un patinoar în Holm. HBU acestora ar dori să spun un mare mulțumesc tuturor celor care au aderat recent la HBU înainte 2014 și, în același timp, ne permite să avem un patinoar în acest an!
Suport patinoar și tu cu HBU! Aflați mai multe despre a deveni un membru al HBU pentru doar femtiolapp.
(“Alătura” găsit în timpul “Contact” în meniu.)
.

Disco Rink, de asemenea, 2014?
lumina Holm în lumina disco.Planul HBU să repete evenimentul de anul trecut popular cu o baie de gheață-discotecă în această iarnă. Posibil urmat “pub seara” cu trubadur-Mike. Vom reveni cu mai multe informații despre această. Citește și a vedea imagini frumoase din gheață-discotecă anul trecut

lasa un raspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate *