Jesper Eliasson – yll i ri Revue nga Sunnansjö


Jesper si djalë periferike “Nils”. Photos: ST.

Jesper filluar me teatrin rastësisht disa vite më parë. Tani ai lulëzon si yll i ri Revue dhe një sukses në skenë në Sundsvall.

Holm-goers ndjehen kryesisht Jesper Eliasson nga bar skena Holm Vallen shtëpi në fshatin. këpucë futbolli kanë qenë skena e këpucë dhe pastaj bien e kaluar, ai lexohen me Sundsvall qytetit Revue. Tani Jesper filluar për të gjetur këmbët e tij dhe i gëzuar si ylli i ri Revue në vitin e ri Revue Eftersnack në Teatrin Koncert. Performances ende mund bileta libër dhe ata do të vazhdojë deri 3 shkurt.

Lexoni më shumë në lidhje me karrierën e teatrit e Jesper Eliasson në Sundsvall TIDNING:
12/1 -19: yll i ri Revue lulëzon në skenë - filloi me teatrin rastësisht
20/11 -18: Jesper qëndrojë në skenë për herë të parë - një epokë të re për sallonet lepurit

Biletat Book në Vitin e Ri Revue- Eftersnack këtu

Nyspårat në Anundgårdsspåret


Eve Christmas nder të ju njoftojmë se gjurmë të ndezur në Holm Vallen tani nyspårat dhe mobile ngre. Merrni mundësinë për të marrë një kthesë freskuese para se të vijë Santa! Drita elektrike është kthyer edhe në (f.n. rreth orën). Österström rrugën e duhur, megjithatë, do të marrë disa kohë para se është krah fundi p.g.a. dhe pemë dhe degët rënë dëborë.

Mbani mend, ju gjithmonë mund të gjeni raportet freshest pistë këtu Ski gjurmët Faqe. Ndiqni lidhjet, ju gjithashtu mund të abonohen për të ndjekur raportet me e-mail, kështu që ju të merrni një njoftim menjëherë, kur është fundi krah.

Gëzuar Krishtlindjet nga Zhvillimin e Qarkut Holm s!

Video New muzikë nga Holm me Jessica Falk!


Sot ata lëshuar një të vetme të re me Jessica Falk me video muzikë filmuar në Holm.

Jessica Falk dhe vajza Rocky duet luajtur tashmë në radio stacione në New York, Nashville, Florida, Denver, Michigan dhe New Zealand. Ata janë shfaqur edhe në revistën American Pride me mesazhin dhe historinë e këngës, dhe tani edhe një turne të 6 koncerte në Michigan dhe në Wisconsin. Rocky gjithashtu u shfaq të shtunën në Ministrinë Barna në. 11.00 i P4, ku ka edhe të flasim për këngën bërë një ndryshim. Sot le Jessica edhe një e shtënë e vetme në Holm. Shih se si Jessika dhe motoēikletat të panumërta hums derisa rrugët Holms në video muzikë.


Music Video – Gati për të fluturuar:

të dielën në 14: Ljustorps IF – Holms SK. 16 shtator 2018


Match e ditës live! Sigurohuni që të ketë cilësi më të mirë të shpejtësisë në të djathtë fund. Në rast të ndonjë problem teknike, provoni në vend kanali HSK-së holmssk.se/youtube.

Sot vizituar Holm Ljustorps IP. Tre pikë do të jetë e nevojshme që të shul për në krye të tabelës!

Tabelläget * para të lojës:

Tryezë 2018-09-16 para lojës

*Matfors IF 2, nuk ka qenë në gjendje për të çuar përpara p.g.a. rregullore që thotë se klubi nuk duhet të ketë dy ekipe mësipërme div 5.

Holm vjen me ekipet e mëposhtme:
mv 1.Simon Molin 2.Kristian Karlsson 3.Tess Elias 4.Oscar P G Palmqvist5.Johan Hallström 7.Andreas Kotermajer 8.Yonas Khlwelki Ye 9.Olle Nordberg 10.Niklas Wikholm 12.Andreas Moreau 13.Emad Nademi 14.Eskil Nordberg 15.Linus Frisk 16.Robin Holmlund 18.Daniel Selin 19.Kenneth Lindberg 21.Claudio Moraga

Ndeshjet e mbetura të sezonit:
Holms SK – Selånger FK. Holmvallen Sat. 22 shtator kl 14,00.
HASSELS IF – Holms SK. Hasselbackens IP Sun 30 shtator kl 14,00

formacion, njoftime ndeshje dhe rezultatet, teksti në çdo ndeshje, pa pagesë këtu!