Shesh patinazhi është G

Sipas personit pastrimin dhe heqjen e shesh patinazhi në akull në shkollë Anund Farm ata duhet të fillojnë me këtë këtë javë. Shpresojmë se së shpejti skiable!

Lini një përgjigje

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *