Förlust kundër Ange rele HSK'arna

Nr, det blev ingen direkt någon drömstart för Holm när höstfemman inleddes med bortamatch mot Ånge 2. Ekipi vendas mund të fitojnë një fitore mjaft të qartë me 4-0 pas att ha haft ledningen med 1-0 në gjysmë-kohës. Första halvlek var relativt jämn
spelmässigt men det var hemmalaget som skapade de flesta och hetaste chanserna.
Men det skulle dröja ända till den 43:e min innan 1-0 kom. Detta genom ett
inspel från Ånges högerkant som går förbi alla utom en hemmaspelare som störtade
fram på bortre stolpen…. Lexoni raportin e plotë ndeshjen e procedurës në holmssk.se/alaget.

+ më shumë përmbledhjet (dhe “para-flasin”) nga Lokalfotbollen.nu.
Recensensioner nga të gjitha ndeshjet në ligë (updated vonë ose një ditë pas ndeshjes,).

Njeriu i ndeshjes *: Janne Sölvestål.
*Emërohet gjithmonë nga Holm-goers. Idag respresenterad av Ing-Marie Nordberg Wikholm.
+ Spelarnas prestationer i dagens match. Se målskyttar, assister, inhopp etc.
+ Shih statistikat lojtar ndeshjet HSK-së, qëllimet, ndihmoj, kort m.m.

Ndeshja e ardhshme: Holms SK – Granlo BK, e diel 1/9 Holmvallen.

Lidhjet
+ Shih tabelën Guldfemman në holmssk.se/G5.
A keni humbur konkurrencën? Kjo nuk është tepër vonë! Lexo më shumë këtu!

.
tabell+ Tryezë, ndeshjet, etj, NY: Div. 5 Vjeshtë Tabela: Holmbygden.se/tabelë.
+ shënuesit më të mirë: Holms SK së brendshme, Div. 5 Prelim, NY: Div. 5 bie.
+ Publikliga: Div. 5 Prelim, NY: Div. 5 bie.

+ Holmbygden.se/HSK – Lexoni më shumë për shoqatën Holms Sportklubb.
+ Holmbygden.se/hskkalender – Sync ndeshjet seanca / trajnimi me celularin tuaj!
+ Holmbygden.se/tregon – Rezultatet dhe tabela për të gjithë Ndikimi Medelpad, edhe raportimi i drejtpërdrejtë jetoj nga Olimpiadën dhe Superettan (m. Giffarna).

+ Regjistrohu për rezultatet e HSK-së dhe të përputhen me të dhënat në SMS via Holmbygden.se!

Lini një përgjigje

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *