Trognes supportrar fick see förlust në höstkylan

Pavarësisht nga dridhura vjeshtë që përfshiu gjatë fundjavës Holm erdhi Holmbor më trim dhe brohorisnin Holm djemtë. Por edhe në ndeshjen e sotme në shtëpi kundër Granlo nuk kishte asnjë pikë për Holm, kur vjeshta e pestë Raundi i dytë u luajt. Vizituar Granlo ishte për vizitë dhe mund të fitojë me 2-4 pasi që ajo qëndroi 1-1 në gjysmë-kohës. Lead pas pjesës së parë ishte gameplay qetë dhe ekipet u kthehet të ketë topin dhe për të krijuar disa shanse. Tashmë në 11:e forca ime Niklas Wikholm shënuar një reagim pas një goditje nga Darioush Moradi… Lexoni raportin e plotë ndeshjen e procedurës në holmssk.se/alaget.

+ më shumë përmbledhjet (dhe “para-flasin”) nga Lokalfotbollen.nu.
Recensensioner nga të gjitha ndeshjet në ligë (updated vonë ose një ditë pas ndeshjes,).

Njeriu i ndeshjes *: Tomas Näslund.
*Emërohet gjithmonë nga Holm-goers. Sot respresenterad nga Bengt Sahlén.
+ Spelarnas prestationer i dagens match. Se målskyttar, assister, inhopp etc.
+ Shih statistikat lojtar ndeshjet HSK-së, qëllimet, ndihmoj, kort m.m.

Ndeshja e ardhshme: Holms SK – Ljustorps IF, 16:00 e diel 8/9 Holmvallen.

Shiko më shumë lidhje - Match Orari, tabelë, golashënuesi M.M..
+ Shih tabelën Guldfemman në holmssk.se/G5.
.

.
tabell+ Tryezë, ndeshjet, etj, NY: Div. 5 Vjeshtë Tabela: Holmbygden.se/tabelë.
+ shënuesit më të mirë: Holms SK së brendshme, Div. 5 Prelim, NY: Div. 5 bie.
+ Publikliga: Div. 5 Prelim, NY: Div. 5 bie.

+ Holmbygden.se/HSK – Lexoni më shumë për shoqatën Holms Sportklubb.
+ Holmbygden.se/hskkalender – Sync ndeshjet seanca / trajnimi me celularin tuaj!
+ Holmbygden.se/tregon – Rezultatet dhe tabela për të gjithë Ndikimi Medelpad, edhe raportimi i drejtpërdrejtë jetoj nga Olimpiadën dhe Superettan (m. Giffarna).

+ Regjistrohu për rezultatet e HSK-së dhe të përputhen me të dhënat në SMS via Holmbygden.se!

Lini një përgjigje

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *