Farm Anund parashkollor 20 vit

parashkollor mbushur 20 vit.
Të mërkurën 11/9 feston Farm Anundsvägen parashkollor 20 Përvjetori duke ftuar publikun për të një shtëpi e hapur. Piktura dhe kartat me kujtime nga vitet e fundit janë në ekspozim.

Ne ofrojmë pije freskuese, MIRESEVINI!

Lini një përgjigje

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *