Pranimi i vonuar i freskët e shpëtoj HSK

Ajo ishte fatkeqësisht njeriu në zi, domethënë ref, që vodhi vëmendjen në Holm Vallen kur mori Ljustorp të dielën pasdite. Mjerisht, kur gjërat do të ketë një ndikim në të dy lojë me dhe atmosferë në fushë. Ndeshja pastaj? Ljustorp mori një hapje të madhe me shpejt të marrë një 2-0 kanal. 0-1 ishte tashmë në 6:minuta th përmes një post që mund të jenë të shtyrë në rrjetë,. Ku ishte mbrojtja shtëpi në disponimin e tij të përzemërta partisë dhe skuadra vizitore lehtë mund të vënë topin në rrjetë… Lexoni raportin e plotë ndeshjen e procedurës në holmssk.se/alaget.

+ më shumë përmbledhjet (dhe “para-flasin”) nga Lokalfotbollen.nu.
Recensensioner nga të gjitha ndeshjet në ligë (updated vonë ose një ditë pas ndeshjes,).

Njeriu i ndeshjes *: Kristoffer Sahlén.
*Emërohet gjithmonë nga Holm-goers. Sot respresenterad nga Bengt Sahlén.
+ Spelarnas prestationer i dagens match. Se målskyttar, assister, inhopp etc.
+ Shih statistikat lojtar ndeshjet HSK-së, qëllimet, ndihmoj, kort m.m.

Ndeshja e ardhshme: INA Sundsvall 3 – HSK, 16:00 e diel 15/9 Baldershov.

Shiko më shumë lidhje - Match Orari, tabelë, golashënuesi M.M..
+ Shih tabelën Guldfemman në holmssk.se/G5.
.

.
tabell+ Tryezë, ndeshjet, etj, NY: Div. 5 Vjeshtë Tabela: Holmbygden.se/tabelë.
+ shënuesit më të mirë: Holms SK së brendshme, Div. 5 Prelim, NY: Div. 5 bie.
+ Publikliga: Div. 5 Prelim, NY: Div. 5 bie.

+ Holmbygden.se/HSK – Lexoni më shumë për shoqatën Holms Sportklubb.
+ Holmbygden.se/hskkalender – Sync ndeshjet seanca / trajnimi me celularin tuaj!
+ Holmbygden.se/tregon – Rezultatet dhe tabela për të gjithë Ndikimi Medelpad, edhe raportimi i drejtpërdrejtë jetoj nga Olimpiadën dhe Superettan (m. Giffarna).

+ Regjistrohu për rezultatet e HSK-së dhe të përputhen me të dhënat në SMS via Holmbygden.se!

Lini një përgjigje

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *