Djem Holm luajtur një barazim përsëri

Ajo vazhdon për të shkuar e rëndë për Holm në playoff në vjeshtë div 5. Sot ata u takuan IFK Sundsvall tredjelag në Baldershof dhe vetëm ajo dergjen në një kravatë. Kjo ishte një ndeshje ne duhet të kemi fituar në aspektin e zhvillimin e ndeshjes ishte e. Ata kishin ngjarjen nën kontroll relativisht të mirë, por nuk mund të lidhin deri. Përsëri ka përfunduar, megjithatë, në 2-0 një disavantazh para se ju mund të merrni disa dividentët. 1-0 hyri në dënimin që Kristoffer Sahlén precipituar një lojtar IFK. Kjo ka ndodhur në 22:a min. 5 minuta më vonë ajo ishte koha për… Lexoni raportin e plotë ndeshjen e procedurës në holmssk.se/alaget.

“Niklas Wikholms hat-trick nuk ishte e mjaftueshme për fitore…”
+
Lexo më shumë përmbajtjes (dhe “para-flasin”) nga Lokalfotbollen.nu.
Komente nga të gjitha Div-5 ndeshje (updated vonë / një ditë pas).

rezultatin HSK: Niklas Wikholm x 3 (gomar. Karri Ahokas, emil Westberg, Dennis Fresh).
Njeriu i ndeshjes *:
Rasmus Staaf.
*Emërohet gjithmonë nga Holm-goers. Sot respresenterad Rolf Lindahl o Co.
+ Spelarnas prestationer i dagens match. Se målskyttar, assister, inhopp etc.
+ Shih statistikat lojtar ndeshjet HSK-së, qëllimet, ndihmoj, kort m.m.

Ndeshja e ardhshme: Matfors IF – Holms SK, 16:00 e diel 22/9 Thule Vallen.

Shiko më shumë lidhje - Match Orari, tabelë, golashënuesi M.M..
+ Shih tabelën Guldfemman në holmssk.se/G5.
.

.
tabell+ Tryezë, ndeshjet, etj: Holmbygden.se/tabelë.
+ shënuesit më të mirë: Holms SK së brendshme, Div. 5 Prelim, Div. 5 bie.
+ Publikliga: Div. 5 Prelim, Div. 5 bie.

+ Holmbygden.se/HSK – Lexoni më shumë për shoqatën Holms Sportklubb.
+ Holmbygden.se/hskkalender – Sync ndeshjet seanca / trajnimi me celularin tuaj!
+ Holmbygden.se/tregon – Rezultatet dhe tabela për të gjithë Ndikimi Medelpad, edhe raportimi i drejtpërdrejtë jetoj nga Olimpiadën dhe Superettan (m. Giffarna).

+ Regjistrohu për rezultatet e HSK-së dhe të përputhen me të dhënat në SMS via Holmbygden.se!

Lini një përgjigje

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *