Humbja pavarësisht luftimeve HSK përpjekje

Me 11 Njeriu në linjë dhe qendra-mbrapa Patrik qëllimi Mattsson erdhi Holm për Thule Vallen për ndeshjen kundër Matfors. Nuk ka asnjë lojë të jetë trajneri i ishujve të drejtë tani. Pavarësisht nga një skuadër e madhe në fillim të sezonit e ka tashmë të zënë duke marrë së bashku një ekip të plotë të lojrave.
-Dëmtimet dhe mungesat e tjera janë një problem shumëvjeçar, por gjithashtu duket se motivimi nuk është atje në disa, thotë Thomas Åslin pas ndeshjes… Lexoni raportin e plotë ndeshjen e procedurës në holmssk.se/alaget.

+ Lexo më shumë përmbajtjes (dhe “para-flasin”) nga Lokalfotbollen.nu.
Komente nga të gjitha Div-5 ndeshje (updated vonë / një ditë pas).


Njeriu i ndeshjes *:
Rasmus Staaf.
*Emërohet gjithmonë nga Holm-goers. Sot respresenterad Kris Tinna zgjidhë çelikut.

+ Spelarnas prestationer i dagens match. Se mål, ass., inhopp etc.
+ Shih statistikat lojtar ndeshjet HSK-së, qëllimet, ndihmoj, kort m.m.
+ Shih tabelën Guldfemman në holmssk.se/G5.

Ndeshja e ardhshme: Fränsta NS – Holms SK, 16:00 e diel 29/9 Holmvallen.

Shiko më shumë lidhje - Match Orari, tabelë, golashënuesi M.M..

tabell+ Tryezë, ndeshjet, etj: Holmbygden.se/tabelë.
+ shënuesit më të mirë: Holms SK së brendshme, Div. 5 Prelim, Div. 5 bie.
+ Publikliga: Div. 5 Prelim, Div. 5 bie.

+ Holmbygden.se/HSK – Lexoni më shumë për shoqatën Holms Sportklubb.
+ Holmbygden.se/hskkalender – Sync ndeshjet seanca / trajnimi me celularin tuaj!
+ Holmbygden.se/tregon – Rezultatet dhe tabela për të gjithë Ndikimi Medelpad, edhe raportimi i drejtpërdrejtë jetoj nga Olimpiadën dhe Superettan (m. Giffarna).

+ Regjistrohu për rezultatet e HSK-së dhe të përputhen me të dhënat në SMS via Holmbygden.se!

Lini një përgjigje

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *