Fitorja në ndeshjen finale në shtëpi për HSK

Ajo ishte fitore dhe tre pikë të reja për Holm kur mori Fränsta të dielën pasdite. Ju mund të fitojë 3-2 pas një çështje të vërtetë Groovy. Nëse vërtetë të thënë, ftohen pak audiencë e Holm jo për ndonjë argëtim të madh të futbollit në të gjitha. Jo, ishte e qartë se ndeshja nuk ishte shumë dhe loja u bë më pas. Pjesa e parë shkoi me një shpejtësi të ulët, ku skuadra vendase kishte më të madhe të lojës dhe shanset. A moria e artikujve në drurit, por nuk ka objektiva. Por në 28:E minuta kështu që mund të zgjidhë Janne çeliku 1-0 të luhet nga Niklas Wikholm…
Lexoni raportin e plotë ndeshjen e procedurës në holmssk.se/alaget.

+ Lexo më shumë përmbajtjes (dhe “para-flasin”) nga Lokalfotbollen.nu.
Komente nga të gjitha Div-5 ndeshje (updated vonë / një ditë pas).
.

+ Spelarnas prestationer i dagens match. Se mål, ass., inhopp etc.
+ Shih statistikat lojtar ndeshjet HSK-së, qëllimet, ndihmoj, kort m.m.
+ Shih tabelën Guldfemman në holmssk.se/G5.

Njeriu i ndeshjes *: stefan Bjertung.
*Emërohet gjithmonë nga Holm-goers. Sot respresenterad Kenneth Oberg & borxh Eliasson.

Ndeshja e ardhshme: Sidsjö-Bole IF – Holms SK, 14:00 e shtunë 5/10 Holmvallen.

Shiko më shumë lidhje - Match Orari, tabelë, golashënuesi M.M..

tabell+ Tryezë, ndeshjet, etj: Holmbygden.se/tabelë.
+ shënuesit më të mirë: Holms SK së brendshme, Div. 5 Prelim, Div. 5 bie.
+ Publikliga: Div. 5 Prelim, Div. 5 bie.

+ Holmbygden.se/HSK – Lexoni më shumë për shoqatën Holms Sportklubb.
+ Holmbygden.se/hskkalender – Sync ndeshjet seanca / trajnimi me celularin tuaj!
+ Holmbygden.se/tregon – Rezultatet dhe tabela për të gjithë Ndikimi Medelpad, edhe raportimi i drejtpërdrejtë jetoj nga Olimpiadën dhe Superettan (m. Giffarna).

+ Regjistrohu për rezultatet e HSK-së dhe të përputhen me të dhënat në SMS via Holmbygden.se!

Lini një përgjigje

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *