Mirë se vini në julauktion

Kyrkliga arbetskretsen anordnar den årliga julauktionen med bl.a. handarbeten, hembakat och lotterier. eja, ropa in, fika och umgås!

Koha dhe vendi: e premte 29 november kl. 19:00 på Församlingshemmet i Holm.
Utropare: Thomas Åslin
Präst: Lars J Huss

Lini një përgjigje

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *