Sportlovsaktivitet!

e mërkurë 5 mars në. 17:00 är det Allbergsdagen och alla stora som små inbjuds att komma och åka pulka och kälke i Allbergsbacken. Vijnë dhe shkojnë, pi kafe ose tiganisje.

HBU bjuder på korv med bröd och kaffe och bulla!

Personi i kontaktit për pyetje
Janne Winroth 070-568 15 25

Mëso më shumë rreth Allbergsbacken eller se Imazhet më parë nga Allbergsdagen.

Lini një përgjigje

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *