Takim Rival në Holm Vallen në kohë e mirë pranverë!

Holms SK.Indal IF.Nesër është lufta e fshatarëve të klubit që mund të quhet mbreti i pyllit. Holm dhe fqinjët nga INDAL “Tok-sia kukudh” hapet të shtunën 12:00 lëndinë në Holm Vallen nën diell të ndritshme në ngrohtësinë e pranverës.
i mirëpritur!

Jo vetëm ndeshje
Duke mos harruar çfarëdo interesi i futbollit shkëlqim, është se kursi hotelierike është e hapur! eja, të takohet me njerëz dhe për të blerë një hamburger ose kafe.

Një mënyrë e fun për të mbështetur sektorin vullnetar në Holm – holmssk.se/g5
Jo më pak, kjo është një mundësi e shkëlqyer për të analizuar aftësitë e ekipit dhe të marrin pjesë në këtë vit “Konkursi Gold Femman”. Ju do të zgjidhni pesë lojtarë në ekipin që ju mendoni se duket tepër premtues, sedan är du med i en tävling om finfina priser, t.ex. en Premier League-ndeshje Eller en Muzikale. Broschyrer för tävlingen kommer att finnas på Holmvallen. Det går även att läsa om årets lag och göra en rad direkt här på internet; holmssk.se/g5 (pris: 160 kr)

Nya spelare i årets Holm-trupp

En av de nya spelarna i år är Jesper Eliasson, en Holm-son och hemvändare till klubben. Här är en kort intervju inför säsongen vid gårdagens första grästräning på Holmvallen.

Lini një përgjigje

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *