Jetoj: Holms SK – Essviks AIF

Match e ditës live! Sigurohuni që të ketë cilësi më të mirë të shpejtësisë në të djathtë fund. Në rast të ndonjë problem teknike, provoni në vend kanali HSK-së holmssk.se/youtube.

sot 19:00 shtëpia e lashtë Holm Vallen luan islets sonte. Holmbygden.se livesänder matchen. Tabela Mode, ju do të gjeni më poshtë.

formacion, njoftime ndeshje dhe rezultatet, teksti në çdo ndeshje, pa pagesë këtu!

Stream Sonte (“ngulitur” sipër): https://youtu.be/2bEeTRZEHp8
HSK:nga YouTube Channel: holmssk.se/youtube

Tabelläget

Lini një përgjigje

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *