LIVE ELEKTRONIKE SONTE 19.00: Derbymatch Holms SK – Kovlands IF

Match e ditës live! Sigurohuni që të ketë cilësi më të mirë të shpejtësisë në të djathtë fund. Në rast të ndonjë problem teknike, provoni në vend të transmetuar direkt linkun e mëposhtëm.

Holms SK.Kovlands IFsonte 19:00 luajtur “Nordvästras El Clásico” në Holm Vallen me takimin klasik derbi mes Holm SK – Kovlands IF. Ndeshja gëzuar si zakonisht, më të mirë në vend me një filxhan steaming e Java dhe sallam ose Burger nga kiosk.

Holmbygden.se livesänder matchen. Për ata që nuk e bëjnë nuk janë në gjendje të marrin pjesë në atë në këtë vårdrabbning solemn, shkoni lojë të mirë për të parë këtë faqe interneti. Vetëm para ndeshjes manipulim gazetar lokal Fredrik Wikholm kamera shoqëron ndeshjen transmetuar me komentin ekspert dhe lajmet e fundit në kampin HSK.

formacion, njoftime ndeshje dhe rezultatet, teksti në çdo ndeshje pa pagesë këtu!

Stream Sonte (“ngulitur” sipër): https://www.youtube.com/watch?v=CniAUdOSnXo
HSK:nga YouTube Channel: holmssk.se/youtube

derby e fundit, një svärd kujtim Holm Seger! HSK fundit mirëpriti Kovland në Holm Vallen ishte tre vjet më parë në maj 2013 në DM-Tronditjen, se pas 3-3 në kohë të plotë u ngjit në gjuajtje penalltish. 6-4 rezultati përfundimtar si, pas një përballje emocionuese në frontin e tribunë.

Shih xhiruar plotë dënim lart e takimit të fundit në Holm Vallen mes Holm SK – Kovlands IF.

Lini një përgjigje

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *