LIVE ELEKTRONIKE SONTE 19.00: Ishull – kubike

Match e ditës live! Sigurohuni që të ketë cilësi më të mirë të shpejtësisë në të djathtë fund. Në rast të ndonjë problem teknike, provoni në vend të transmetuar direkt linkun e mëposhtëm.

Holms SK.Kubikenborgs IF.sonte 19:00 luajnë Holms SK kundër Kubikenborgs IF 2 shtëpi në Holm Vallen. Loja parafundit në shtëpi në disa javë, kështu që të marrë mundësi për të parë të lojës në vend me një filxhan steaming kafe dhe një Burger shijshme nga kiosk.

Holmbygden.se livesänder matchen. Për ata që nuk e kanë privilegjin të marrin pjesë hemmma Mekën sportive e distriktit, shkoni lojë të mirë për të parë këtë faqe interneti. Vetëm para ndeshjes manipulim gazetar lokal Fredrik Wikholm kamera shoqëron ndeshjen transmetuar me komentin ekspert dhe lajmet e fundit në kampin HSK.

formacion, njoftime ndeshje dhe rezultatet, teksti në çdo ndeshje pa pagesë këtu!

Stream Sonte (“ngulitur” sipër): https://www.youtube.com/watch?v=j4eaYA1uvPE
HSK:nga YouTube Channel: holmssk.se/youtube

Lini një përgjigje

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *