LIVSÄNDNING Sonte: Holms SK – INA Sundsvall 2

Match e ditës live! Sigurohuni që të ketë cilësi më të mirë të shpejtësisë në të djathtë fund. Në rast të ndonjë problem teknike, provoni në vend të transmetuar direkt linkun e mëposhtëm.

Holms SK.INA Sundsvall.sonte 19:00 vizituar IFK Sundsvall 2 Holmvallen. Ajo është edhe e fundit ndeshje sezonin e pranverës dhe zotat e motit të ofrojë një mbrëmje të lavdishme të verës. Merrni mundësinë për të parë lojën në vend me kafe të mirë dhe një Burger shijshme nga kiosk.

Lokalredaktionen från Holmbygden.se sänder också matchen live här på hemsidan för alla långväga fans. Vetëm para ndeshjes rigs gazetar Fredrik Wikholm kamerën për transmetimin ndeshje dhe komenteve të ekspertëve me të rejat e fundit nga ekipet e rretheve. Tifozët e distancave të gjata të dyja brenda dhe jashtë vendit kanë tendencë për të ndjekur lojërat dhe të gjithë mbështetjen HSK mirëpritur!
Ju lutem komentoni himne Cheer poshtë! 😉

formacion, njoftime ndeshje dhe rezultatet, teksti në çdo ndeshje pa pagesë këtu!

Stream Sonte (“ngulitur” sipër): https://www.youtube.com/watch?v=rhdNj1sC6h4
HSK:nga YouTube Channel: holmssk.se/youtube

Lini një përgjigje

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *