LIVSÄNDNING Sonte: Kubikenborgs IF – Holms SK

Match e ditës live! Sigurohuni që të ketë cilësi më të mirë të shpejtësisë në të djathtë fund. Në rast të ndonjë problem teknike, provoni në vend të transmetuar direkt linkun e mëposhtëm.

Holms SK.
Kubikenborgs IF.sonte 19:00 luajnë Holms SK drejt “kubike”.
Të parë ndeshjen në Kubikenborgs terren artificial 18:00 ose kënaq në një natë televizive gri me HSK në TV / kompjuter.
.
.

Lokalredaktionen från Holmbygden.se sänder matchen live här på hemsidan för alla våra fans. Vetëm para ndeshjes rigs gazetar Fredrik Wikholm kamerën për transmetimin ndeshje dhe komenteve të ekspertëve me të rejat e fundit nga ekipet e rretheve.

formacion, njoftime ndeshje dhe rezultatet, teksti në çdo ndeshje pa pagesë këtu!

Stream Sonte (“ngulitur” sipër): https://www.youtube.com/watch?v=KW6bwD6qXJg
HSK:nga YouTube Channel: holmssk.se/youtube

Lini një përgjigje

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *