LIVE: Göran Frisk bën replikë ndaj HASSELS IF!

Match e ditës live! Sigurohuni që të ketë cilësi më të mirë të shpejtësisë në të djathtë fund. Në rast të ndonjë problem teknike, provoni në vend kanali HSK-së holmssk.se/youtube.

sot 17:00 vizitoni Holms SK Hasselbackens IP. Holmbygden.se livesänder matchen. Me disa lojëra mbetur të sezonit dhe një betejë të ngushtë në pjesën e poshtme të tabelës, ajo është tani një ndeshje me shumë në rrezik! Pas IFK Sundsvall 2 (si Holm mundi në pranverë) u tërhoq nga seri kështu humbi Holm një trepoängare oh-so-e rëndësishme në të korrat e ulët rezultatin. Para se ndeshjen e sotme është aq HASSELS IF shtatë pikë në tabelë DIV5 – ndjekur nga afër nga Holm SK në pesë pikë. Varësisht se si ndarjet larta përfundon kështu që ajo mund të jetë që një vendi i fundit do të thotë një nedflytt ndarjes gjashtë sezonin e ardhshëm. Në një ndeshje ku Holm është në gjendje të kalojë nästjumbon Hasselhoff si është një tre-pointers sot më e rëndësishme se kurrë!

Kumar mysafir në ndeshjen e madhe e sotme nuk është më pak se 80- dhe '90 gjigante të mëdha, produkti solid Holm Göran Frisk!

formacion, njoftime ndeshje dhe rezultatet, teksti në çdo ndeshje, pa pagesë këtu!

Stream Sonte (“ngulitur” sipër): https://www.youtube.com/watch?v=P3Y-a8ADeFo
HSK:nga YouTube Channel: holmssk.se/youtube

Lini një përgjigje

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *