Takimi vjetor i Holm Fiskevårdsområde dielën 19/3

.

.

Të dielën, takimin vjetor Holms FVO e shtëpisë së famullisë në 18:00. Mirë se vini për të dëgjuar në lidhje me vitin e kaluar, të marrë pjesë në gazetat vjetore e takimit dhe të dëgjojnë se çfarë po ndodh në Holm fiskevårdsområde.

Lexoni më shumë rreth Holms peshkimit.

Lini një përgjigje

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *