perla Holm – Näsets Sand kampe për shitje!

Tani është mundësia për të blerë një kamping të mirë-krijuar në det Holm
Beach në Kaliforni. zhvillimi i mirë, unik
bukur vendndodhja plazh Holmsjön. 39 faqet karavan. 3 cottages
me qira. restorant. gropa zjarri. Vendi ecën.

Shih më shumë fotografi dhe të lexoni më shumë në faqen e internetit ndërmjetësi:
Sandnäset 124, Michael Trolle

Shih edhe faqen: “Leisure / Aktivitetet Sandnäset

Lini një përgjigje

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *